6 улюблених фільмів, де головні герої – діти

Кінострічки про дітей мають успіх не тільки у малечі, а й у дорослих. Адже такі фільми занурюють нас в атмосферу казки, дивовижних подій і зустрічей, чарівних історій, в котрих завжди - хепі-енд.

Feb-web-yellow-line

«Пригоди жовтої валізки» (1970)

Пригоди жовтої валізки Приключения жёлтого чемоданчика

В одному сонячному місті жили дуже симпатичні і незвичайні друзі — хлопчик Петя і дівчинка Тома. Тома була «царівною-несміяною», адже ніколи не посміхалася і часто плакала. А Петя був боягузом, йому не вистачало хоробрості. І ось мама Петі і тато Томи вирішили звернутися до лікаря. Доктор був незвичайний, у нього були льодяники від страху, а за допомогою інших цукерок він цілком міг лікувати від злості і підступності, дурості, смутку, брехні, балаканини. Чарівні пігулки, якими частує дітей Дитячий Лікар зі своєї жовтої валізки, дивним чином вилікову­ють їх від боягузтва, брехні, лінощів та інших вад.

Але, за неймовірним збігом обставин, валізка жовтого кольору з чудо-ліками потрапила в чужі руки. Під загрозою опинилися життя бабусі Томи, льотчика Верьовкіна — тата Томи, дресирувальника тигрів Буланкина. Томина бабуся, доктор, Тома і Петя відправляються на пошуки валізки з чарівними ліками.

Feb-web-yellow-line

«Міст у Терабітію» (2007)

міст у Терабтію мост в Терабитию

Десятирічний хлопець Джессі Ааронз мешкає в багатодітній родині. Грошей родині помітно не вистачає, тому хлопець вимушений доношувати взуття за старшими сестрами. У школі діти насміхаються над ним, особливо восьмикласниця Джаніс. Хлопець знаходить розраду в малюванні, що в нього непогано виходить. Батько погано розуміє хлопця і зовсім не підтримує його захоплення малюванням, тому єдиною відрадою для хлопця, в якому він мріє досягти успіху, залишається біг. Проте надії Джесса прославитися в якості найспритнішого бігуна класу розбиваються: Леслі Берк, новенька учениця, обганяє його.

Розгніваний своїм програшем, Джес намагається триматися від Леслі подалі, але з часом вони все ж таки стануть друзями. Леслі підтримує захоплення Джеса малюванням, а він,в свою чергу, з задоволенням слухає вигадані історії Леслі.

Досліджуючи разом з Леслі розташований поблизу ліс, Джес включається в гру: він і його подруга відкривають шлях в вигадану чарівну країну Терабітію і стають її королем і королевою. Але попереду не тільки дні ігор і розваг, а й дорослішання.

Feb-web-yellow-line

«Штучний розум» (2001)

штучний розум фільм

Девід хлопчикробот, здатний мислити і відчувати людські емоції, потрапляє в сім’ю вчених. Але вони виявляються неготовими прийняти таку дитину .

Несподівано Девід виявляється один в дивному і небезпечному світі. За допомогою вуличного робота Девід пускається в пошуки загадки свого власного походження.

Feb-web-yellow-line

«Три товстуни» (1966)

Фільм-казка про спритного канатохідця Тібул, що бореться разом із зброярем Просперо і всім трудовим народом проти тиранів, трьох Товстунів, які керують державою, поки маленький спадкоємець Тутті не досяг повноліття. Борцям за волю допомагають добрий доктор Гаспар і смілива дівчинка-акробат Суок, якій доводиться зображати ляльку, щоб пробратися до палацу і звільнити Просперо.

Feb-web-yellow-line

«Сам удома» (1990)

Комедійний фільм оповідає про те, як в переддень Різдва велика сім’я збирається провести свята в Парижі. Перед вильотом вся родина збирається в будинку, де відразу ж починається шалений хаос. Діти носяться, як очманілі, сваряться і «підколюють» один одного. Ось і Келвіну молодшому за проступок довелося спати на горищі. Проспавши, сім’я в метушні збирає речі і кулею летить в аеропорт, забувши Кевіна вдома.

Завжди мріючи побути в спокої самому вдома і робити те, що заманеться, Кевін не розгублюються, а, навпаки, доволі добре проводить час вдома. Тільки ось в будинках орудують дрібні злодії, які вирішили наживитись, поки всі поїхали відпочивати. Потрапивши в будинок МакКалістерів злодії сильно пошкодують про це, адже симпатичний хлопчик приготував чимало сюрпризів для них.

Feb-web-yellow-line

«Кучерявка Сью» (1991)

Фільм «Кучерявка Сью» — сімейна кінокомедія про дрібних аферистів, які опинилися в Чикаго напередодні Різдва. Білл Дансер і його прийомна донька Сьюзен — звичайні бродяги, що проявляють чудеса хитромудрості, щоб вижити. Вони ночують в нічліжках, гріються в церквах, запозичують їжу в закусочних і «розводять» заможних співгромадян. Головна умова, якого дотримуються тато з донькою — це не красти, не обманювати по-крупному і порушувати лише «погані» закони.

Приїхавши до Чикаго, парочка вирішує повечеряти, для чого планує доступне джерело грошей — багатого власника «Мерседеса», що стоїть на підземній парковці. Білл розраховує впасти під колеса, прикинутися збитим і «розвести клієнта» на піцу з гамбургером. План бродяг вдається: процвітаюча адвокатесса Грей Еллісон, практична і неемоційна жінка, покірливо оплачує їх їжу, а потім знову збиває Білла — цього разу серйозно. Щоб уникнути наслідків, Грей забирає аферистів додому, де несподівано переймається материнськими почуттями до розумної і чарівною Сью.

 Ольга ІВАНОВА