9 типів людей, які є в кожній студентській групі

Вся історія людства - це історія якоїсь однієї особистості, тобто кожного з нас. І цей кожен - по-своєму є неймовірним, ніби окремий всесвіт в плетиві безмежної системи. І в цьому плетиві глобальної системи є цікаві індивіди, подібні перлам та діамантам Британської корони, без яких вона просто могла би втратити свою унікальність

pinterest.com

Так і в кожній групі є свої типи студентів. З приводу цього я вирішив провести опитування серед самих студентів та дізнатися їхню думку на цю тему. На основі цього опитування вдалося створити таку “типажну” картину:

Студент-фантом

Цей тип студенту відрізняється тим, що ніколи не з’являється на лекціях. Ця людина як інтеграл — його ніхто ніколи не бачив, але всі знають, що він існує.

1


Активіст

Він одержимий суспільно-корисною діяльністю. І якби ж то так й було — але він постійно намагається залучити до неї оточуючих.

2


Парочка, яка з принципу ніколи не розлучається

Студентам лише залишається гадати, як їм вдається всюди з’являтися разом і не набриднути один одному до чортиків?

3


Зануда

В хорошому значенні цього слова, звісному. Цьому типу студента, для його ж блага, постійно дають поради стати трохи менш серйозним. Нагадуючи, що пропущена пара в університеті — це ще не кінець світу!


Грубіян і невіглас

Час від часу шокуючий всіх своїми націоналістичними висловлюваннями або проявами дрімучого сексизму.

5


Тусовщик

Він обрав нелегкий шлях: поєднувати відвідування пар з активним нічним дозвіллям. В результаті він, здається, не розуміє близько третини звернених до нього питань. Йому б поспати…


Безтурботний геній

Геній за цілий семестр жодного разу не відкрив підручник, але все одно здає всі іспити на п’ятірки. Чи не продав він кому душу?

7


Роботяга

Це надлюдина, що здатна поєднувати навчання, роботу та особисте життя, і при цьому вмудряється вдовольнятися лише “хвилиною сна та краплею води”, яких на його думку йому цілком вистачає.


І просто ваші друзі, які змушують вас посміхатися

щоразу, коли ви їх бачите!

9

Підготував Андрій ЛИФАР за матеріалами tmstudent.ru