Де провести вільний час студенту в Запоріжжі?

Якщо в тебе хоч раз поставало таке питання, тоді ця інформація стане тобі у нагоді. Давайте разглянемо декілька місць, в яких тобі с друзями сумувати не доведеться.

1) Rooms — кінотеатр майбутнього. Ти можешь разом з друзями обирати, який фільм переглянути у високій якості на великому екрані. В цій кімнаті окрім вас та ваших друзів нікого не буде, отже незнайомі люди не будуть заважати вам відпочивати. Також є можливість пограти на приставці та заспівати в караоке. На відмінну від звичайного кінотеатру, ти можеш принести їжу та напої.

2)Ще одне цікаве місце в Запоріжжі — це клуб Cube.  Розважальний центр є відмінним місцем для тих, хто бажає відкрити новий і незвіданий світ за допомогою приставки віртуальної реальності.

3) Величезну популярність сьогодні набувають різні квест-кімнати. Ви зможуте приємно провести час, намагаючись вибратися з тематичної кімнати.  У Запоріжжі багато квестів з різною тематикою і сценаріями, що задовільняють потреби як новачків, так і досвідчених гравців.

4)Тайм-кафе чи антикафе «Квартира №1». Це відмінний варіант зібратися великою компанією і пограти в настільні ігри, подивитися кіно і т.д. Часто власники тайм-кафе часто дозволяють своїм гостям приносити їжу і напої з собою і пропонують чай, каву і печиво безкоштовно. Це місце приваблює тих, хто бажає посидіти разом зі своїми друзями в спокійній обстановці за чашкою чаю або кави з печивом, зовсім забувши про час.

5) «Байда» — тим, хто бажає подивитися що-небудь з новинок кінематографа, варто відвідати кращий кінотеатр міста.

Де з користю провести час студенту?

  1. Музей ретро автомобілів «Фаетон»

Тут, в Запоріжжі, розташовується маса цікавих музеїв. Серед них — приголомшливий своєю колекцією музей ретро автомобілів «Фаетон», в якому представлені не тільки автомобілі, але і літальні апарати, а також іграшкові машинки.

2.Музей техніки Богуслаєва

Він вражає великою кількістю експонатів з різною епохи. А це — і військова техніка, і велосипеди, і мотоцикли, і літаки, а також зброю, — все, що коли-небудь проводилося компанією «Мотор-Січ». Варто відзначити, що на деяких експонатах і зовсім можна полазити — що вельми вразить маленьких туристів.

  1. Музей історії зброї

Тим, хто більше цікавиться зброєю, буде цікавий Музей історії зброї. Приватний музей зброї є унікальною колекцією зброї всіх епох

  1. Запорізький обласний краєзнавчий музей

Ще одне місце, яке чудово підходить для знайомства з місцевою культурою та історією — Запорізький обласний краєзнавчий музей.  Музей має 15 залів природи, археології та історії й 6 залів стаціонарних виставок.

Єлизавета Коломоєць.