Ігри що передають зимову атмосферу

Зима вже на порозі, а це означає що настав час зимових пригод! В наступній підбірці розглянемо ігри, в яких фігурує зима. В деяких – вона займає основну частину, в інших же може зустрітися на парі-трійці рівнів, проте залишиться в пам’яті надовго.

  • «The Elder Scrolls V: Skyrim»

Про Скайрім знають навіть ті, хто не знайом з іграми – настільки нашумілою у свій час була ця гра. Розробники рік за роком перевидають гру з усякими новими додатками, тому часом здається що Скайрім куплять ще й наші онуки. Основні події відбуваються у провінції Скайрим, що через своє географічне положення багата на засніжені гори, й майже цілком покрита снігом. Навіть там де снігу немає відчувається така собі «атмосфера холоду».

Сюжет наступний – світ гри шокований вбивством короля Скайрима, Імперія на грані краху – кожна зі сторін претендує на престол. Вирішити дану ситуацію зможе тільки наш головний герой, людина в чиїх жилах тече кров драконів – Драконороджений.

  • Mafia 2

Досить популярна гра, яка під час релізу була прийнята досить холодно. Центральною фігурою сюжету є Віто Скалетто – військовий, який після повернення з війни бере участь у «темній» справі, через що потрапляє до в’язниці й заводить знайомства з мафіозі. Сюжет стартує зимою – і тут розробники постаралися на славу: з динаміків автомобіля грає Let it Snow Діна Мартіна, а машина з головними героями їде по засніженому мегаполісу. В героїв під час розмов йде пар із роту, колеса машини залишають характерну колію й машини ковзають по покритих льодом дорогам міста. Мабуть, в розробників вийшла якщо не краща, то як мінімум одна з кращих зим в іграх.

  • Silent Hill: Shattered Memories

Гра розповість історію письменника, на ім’я Гарі Мейсон, що шукає свою дочку, яка зникла після автомобільної аварії у моторошному містечку Сайлент Хіллз. На відміну від Mafia 2, ця гра не подарує ніякого святкового настрою, скоріше напроти – зарядить гравця зимним дискомфортом. Також наш герой не зможе ніяк протистояти монстрам, адже на відміну від попередніх частин, Гарі має тільки ліхтарик і мобільний телефон.

  • Assassin`s Creed 3

Сюжет даної частини саги про протистояння вбивць і тамплієрів відбувається у Північній Америці під час Колоніальної Війни. Головними героями виступають одразу два персонажі в різні пори року. Першою є сюжетна лінія дворянина, на ім’я Хєйтем Кенуєй, що відбувається восени, другою ж виступає сюжетна лінія – майбутнього учасника ордену асасинів, котрого звуть Коннор, за нього граємо взимку. Сніг тут є не просто декорацією – він частина геймплею, що ускладнює бійки з ворогами та мисливство.

Підготував Грицун Микита