Інститут кольору Pantone назвав два провідні кольори 2021 року

Яскравий жовтий (Illuminating) та сірий (Ultimate Gray). Саме ці кольори американський інститут кольору та дизайну Pantone оголосив провідними у 2021 році.

«Практичний і твердий, але одночасно зігріваючий та оптимістичний, поєднання PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647 Illuminating — це сила та позитив. Це кольорова історія, яка охоплює глибокі почуття задумливості з обіцянкою чогось сонячного та привітного», — написано в повідомлені інституту.

Понад 20 років «Колір року» компанії Pantone впливає на розробку продуктів у різних галузях промисловості, включаючи моду, меблі для дому та промисловий дизайн, а також пакування та графічний дизайн.

Процес відбору кольору Pantone року вимагає ретельного розгляду та аналізу тенденцій. Щороку експерти з Інституту кольору Pantone, щоб зробити вибір, прочісують світ у пошуках нових кольорових натхнень. Областями пошуку стають фільми, картини відомих та нових художників, мода, усі сфери дизайну, популярні туристичні напрямки, а також соціально-економічні умови. Натхнення може також виникати завдяки новим технологіям, матеріалам, текстурам та ефектам, що впливають на колір, відповідним платформам соціальних мереж та навіть майбутнім спортивним подіям, які привернуть увагу всього світу.

Нагадаємо, що у 2020-му кольором року за версією Pantone був класичний синій (Classic Blue) — символ сталості і довіри, на яку можна покластися.

авторка: Валерія Лисенко