Як Запоріжжя готується до новорічних свят?

На носі новий рік і кожен мешканець Запоріжжя запитується де купити ялинку і де можна буде погуляти на новорічні свята?

Працювати ялинкові базари почнуть вже з 1 грудня, а завершать свою роботу в останній день 2021 року. Офіційні точки продажу продаватимуть виключно «чиповані» дерева, вирощені спеціально під новий рік. Тому запоріжцям радять купувати ялинки саме там, аби уникнути потрапляння на «чорних лісорубів».

А якщо сидіти вдома з олів’є та телевізором набридне, то за словами в.о. міського голови Анатолія Куртєва, цього року новорічні та різдвяні святкування відбуватимуться одразу на чотирьох локаціях: на площі Маяковського, каскаді фонтанів «Райдуга», бульварі Шевченка та на о.Хортиця. Усі локації працюватимуть з 18 грудня по 16 січня.

Головна новорічна ялинка на площі Маяковського урочисто відкриють 18 грудня, та на вихідних для мешканців і гостей Запоріжжя будуть проводитись інтерактивні програми з виступом місцевих артистів. Також буде курсувати безкоштовний новорічний поїзд від площі Маяковського до каскадів фонтанів «Радуга». Там буде працювати каток, будиночки де здійснюються дитячі мрії, фудкорти та чарівні фотозони.

Катерина Новосад