Як прикрасити домівку на передодні свята.

Новий рік - це не тільки подарунки і застілля в компанії друзів і рідних, а й відмінний настрій. І найголовніше, що створювати його собі можна починати заздалегідь - наприклад, під час прикраси квартири, тому перед кожною людиною стоїть задача прикрасити свою домівку, але зробити це оригінально та цікаво. Ми зібрали добірку оригінальних ідей для цього.

1.Скласти план.

Візьміть аркуш паперу і в одну колонку напишіть, що плануєте робити, щоб ваша квартира на Новий рік стала ошатною, а в іншу — що для цього потрібно купити. До речі, чому саме купити, багато елементів декору цілком реально виготовити своїми руками, це не займе багато часу.

2. Розділіть квартиру на зони, з якими будете працювати. 

В цілому з концепцією новорічного декору 2021 визначилися, тепер потрібно продумати, як саме і чим ви прикрасите кожне приміщення вашої квартири. В ідеалі всі кімнати повинна об’єднувати спільна колірна гамма і стиль, важливо також, щоб елементи святкового дизайну органічно виглядали разом з повсякденним обстановкою — оформленням вхідних дверей (використовують вінки, гірлянди, стрічки), прикраса стін, вікон, дверей (новорічне панно, гірлянди, святкові календарі), установка ялинки (або декількох ялинкових букетів по всій квартирі).

4. Проявіть оригінальність. 

Не варто з ріку в рік діставати з коробки одні і ті ж червоні кульки і золоту мішуру і розвішувати все це багатство рівно так само, як в минулий і позаминулий грудень. Міняйте стиль прикрас квартири, пробуйте нові ідеї — дизайнери інтер’єрів для вас же намагаються знайти цікаві пропозиції.

За східним гороскопом. 2021 — це рік Білого Металевого Бика. Так що, якщо хочете догодити символу прийдешнього року, можна прикрасити квартиру під його смак.

У чому суть: Бик любить розкіш і пишність. Золото, блиск, яскраві елементи декору — це все те, що має йому сподобатися. Кольори — срібний, червоний, жовтий, коричневий і натуральний зелений.

Як застосувати ці знання на Новий рік 2021: За основу прикраси можна взяти класичну червоно-золоту гаму, для символу 2021 року вона підійде як не можна краще. Не економте на гірляндах — розвісьте їх не тільки на ялинці, а й на вікнах і стелі. Що стосується ялинки, то вона взагалі повинна виблискувати. Для оформлення стін гарні будуть зірки і дзвіночки, двері декорують вінками з червоними ягодами і золотими стрічками. Не забудьте і про фігурки у вигляді символу року — їх можна розташувати на підвіконнях або доповнити прикраса святкового столу.  А найголовнішою порадою для зустрічі цього свято гарний настрій і близькі люди поруч.

підготувала: Катерина Новосад