Підготовка до Нового року, та що чекає на нас у рік Тигра.

Разом з зимовою сесією до нас наближається Новий рік. 2022 рік за китайським календарем належить красивій і статній тварині - тигру. Як повідомляє сайт thegard.city, тигр — то могутність та краса. Він уособлює владу та захист, але водночас — емоційність та непередбачуваність. Символу року будуть симпатизувати дві стихії- вода і дерево. Вода буде допомагати дереву стати чуттєвим, а дерево, насамперед буде відповідати за стабільність.

Та як на цей раз краще зустріти тварину, щоб весь наступний рік тебе переслідувала тільки удача?

Сайт riara.com.ua повідомляє, що у рік тигра люди зіткнуться з помилками й прикростями, яких не уникнути. Вони будуть відрізнятися тільки рівнем серйозності. Але  невдачі, помилки неприємності стануть необхідною перешкодою на шляху до подальшого добробуту. Найбільше у 2022 році пощастить активним і творчим людям. Отже, рік Тигра  обіцяє бути енергійним, непередбачуваним і в якомусь сенсі неспокійним. І в той же час буде наповнений цікавими і захоплюючими моментами.

То ж, які поради можна знайти для зустрічі Нового року.

Перше чим займаються люди- перетворення своєї домівки, на щось неймовірне та казкове. Сірі кімнати перестають буду звичними, купа дощиків, гірлянд та інших прикрас. У 2022 році астрологи радять обирати однотонні іграшки, для прикрашання ялинки, а найбільшу удачу до вас притягнуть золоті та срібні кулі. Також на просторах інтернету можна зустріти незвичну пораду, про те що ялинка повинна бути живою, можна заготовити гілки живої ялини або сосни, головне- щоб дерево було не штучним. Тигр любить все натуральне, тому найкращий варіант — змайструвати декор самостійно.

Друга порада буде, стосовно одягу в Новорічну ніч. До актуальної «новорічної» палітри відносяться:

  • кольори стихії води: аквамарин, бірюзовий, блакитний, смарагдовий, блакитно-зелений;
  • насичені сині та чорні відтінки;
  • коричневі або темно-зелені кольори;
  • кольори савани — пастельний, жовтий, білий, кавовий, молочний, пісочний;
  • золотисті або сріблясті відтінки.

Готуючись до святкового вечора, слід створювати в першу чергу такий образ, в якому буде зручно, комфортно і розкуто. Головне- не боятися експериментувати при виборі вбрання.

Що ж стосується подарунків, то навряд чи Дід Мороз принесе вам у цю ніч парфумерію або косметичні засоби, подарунки, які пов’язані з поганими звичками- алкоголь, попільничка , то що. Не варто чекати на капці, рушники та халати. За даними астрологів, такі речі дратують та розлючують гордий знак.

Але назавжди залишиться головна порада, не дивлячись на те, який рік стукає до наших дверей- зустрічати свято у гарному настрої. Не забувати радіти життю, загадувати бажання, обмінюватися подарунками та просто багато посміхатися і дарувати гарні емоції один одному. Адже, що як не такі свята збирають разом усіх близьких людей в одному місці, та дає змогу відпочити та поринути у цю казкову та затишну атмосферу.

 

Ланкіна Дарина