Послаблення карантинних заходів: запрацюють спортзали, фітнес-центри та басейни

З 1-го червня на території регіонів із сприятливою епідемічною ситуацією запроваджується послаблення протиепідемічних заходів – зазначено на офіційному сайті МОЗ.

Зокрема дозволяється робота закладів фізичної культури та спорту, фітнес-центрів та басейнів, окрім групових занять більше 10 осіб. Також дозволено відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту.

85238152_1184069711955792_6803308542817206272_n

Дозволяються перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу. Також відкриваються міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння. Якщо перевезення здійснюється до регіону в якому не введенні послаблення карантину, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць сидіння.

Нагадуємо, що це вже третій етап послаблення карантину, наступний етап планують вводити вже з 10 червня.

Підготувала

студентка 2-го курсу гр. 6.0618-2ж

Науменко Любов