Працювати за чашкою кави: топ-5 креативних просторів Запоріжжя

Креативні простори вже давно ввійшли у життя сучасної людини. Різноманітні коворкінги, кафе та просто творчі простори вдало налаштовують люду на активну роботу, але не закривають її у стінах офісу.

Так ,наприклад, коворкінг чудово підійде фрілансерам, або просто людям, що працюють з дому, також це комфортне місце для  людей, які активно подорожують.

На відміну від коворкінгів, креативний простір, антікафе, некафе або тайм-клуби — це соціальні простори, створені, для відпочинку. Тут відвідувачі можуть зіграти в відео-ігри, настільні ігри, а також мають змогу стати учасниками цікавих подій: майстер-класів, уроків, тренінгів, презентацій та концертів. А  у багатьох кафе є величезна орієнтація і на коворкінг складову.

Пропонуємо вам топ-5 креативних просторів для творчості та роботи у Запоріжжі:

Edison Space (2)

Edison Space coworking.

Креативний простір для людей, які шукають комфортне місце для роботи. Тут можна знайти все, що потрібно для успішного старту бізнесу і подальшого його розвитку. Тут розміщено 50 робочих місць; івент-простір на 150 чоловік для проведення лекцій, семінарів і майстер-класів;  кімната для перемовин на 15 чоловік; лекторій на 50 осіб; дві скайп-кабінки для тихого спілкування.

Edison Space

На території коворкінгу проходять фестивалі, концерти, освітні та культурно-мистецьких події.

Адреса: Вулиця Гагаріна, 3, Запоріжжя.

Сучасні бібліотеки.

Тут є комфортний читальний зал з різноманітною літературою для спокійного відпочинку. Бібліотеки оснащені цифровими залами, де можна попрацювати за ноутбуком або комп’ютером. Тут проводять лекції, майстер- класи, літературні вечори, тренінги та показ фільмів на проекторі. Тут можете провести час з користю за чашкою кави. 

бібліотеки 3

Адреса: Вул. Гоголя, 66; бібліотека по пр .Маяковського, 7 і бібліотека по пр. Соборний, 173.

Jays : Coffee Brewers.

jays

Стильна кав’ярня, де можна не тільки спробувати відмінну каву, а й попрацювати у затишній атмосфері. У кав’ярні розташована зручна стійка біля вікна, де можна попрацювати за комп’ютером, тут у таємній консолі заховані дві електричні розетки для зарядки гаджетів. Стильний інтер’єр та спокійна музика налаштовують на робочу атмосферу. Окрім цього у кав’ярні проводять регулярні каппінги, під час яких можна продегустувати нові зерна смачної кави.

Адреса: Проспект Соборний, 175, Запоріжжя.

Zaporizhzhia HUB.

Zaporizhzhia HUB. 2

Сучасний простір з можливістю проведення майстер-класів, семінарів, тренінгів, круглих столів. Тут навіть є галерейні системи для проведення професійних виставок. Zaporizhzhia.city Hub може бути лекторієм, конференц-залою, івент-майданчиком, кінотеатром на 100 осіб, майстернею та галереєю.

Пр. Соборний, 151.

Квартира №1.

Квартира №13

Креативний простір, антікафе, в якому кожен знайде собі заняття до душі. Тут ви можете грати в настільні ігри, xbox та ps4 або просто розмовляти за чашкою кави. Тут проводять літературники, музичні вечори, лекції, тренінги, дні народження, вечірки, корпоративи .

Адреса: Вулиця Богдана Хмельницького, 12/15, Запоріжжя.

Авторка: Ліна Єфименко