Що почитати зимою?

  • «Різдвяні Історії» Чарльза Дікенса

Чому заведено вважати, що саме Чарльз Дікенс «винайшов» Різдво? Відповідь на це питання можна знайти на сторінках цієї книги. Найвідоміша з повістей називається «Різдвяна пісня у прозі», вона розповідає про Скруджа, який не любив Різдво. Саме по цій історії зняв анімаційний фільм «Різдвяна Історія» режисер Роберт Земекіс. Тому не бачу сенсу розповідати про сюжет, адже, мабуть, тільки лінивий не бачив цей анімаційний шедевр.

  • «Різдво і червоний кардинал» Фенні Фленг

Ця книга не зовсім про зиму, адже в ній снігу до ладу і немає. Проте тут є герой, що втікає з Чікаго від холоду й хвороби в тихе містечко Загублений Струмок. А ще у книзі є дивні, проте добродушні мешканці цього містечка, найрозумніша пташка, на ім’я Джек і дівчинка Петсі. Якщо хочете прочитати добру історію про різдвяне диво, то ця книга для вас в самий раз.

  • «Залишаємося зимувати» Шейн Джонс

Трохи дивна книга про містечко, в якому царює вічний лютий місяць. Ця книга про монотонність, відчай і сум в кінці зими. Часом, коли на душі холодно й сумно, заспокоїти може тільки те, що не ти один так себе почуваєш. Можливо це прибільшення, проте книга доволі точно описує це почуття очікування тепла та змін. Як пише сам письменний Шейн, звертаючись до свого читача «Я хотів написати тобі історію про магію. Я хотів, щоб кролики з’являлися у капелюхах. Я хотів, щоб повітряні кульки підіймали тебе у небо. А все обернулося сумом, війною й розбитим серцем»

  • «Крижаний дракон» Джордж Мартін

Більшість людей знає персону Мартіна тільки завдяки його циклу романів «Пісні льоду й полум’я» по якому зняли «Гру престолів». Проте, от так дива, в нього є й інші роботи. Крижаний дракон одна з таких. Досить незвично бачити, що в книгах Мартіна є щось світле й добре. У книзі йдеться про легендарного крижаного дракона, якого не міг приручити ніхто. Проте наша героїня не боїться, адже вона дитя зими, й народжена у холоді. Дивовижна історія про дружбу грізного дракона й маленької дівчинки – непоганий вибір, щоб звікувати зимний вечір.

Підготував Грицун Микита