У Запоріжжі до Дня вишиванки проведуть фотоконкурс.

21 травня в Україні пройде щорічне святкування Дня вишиванки. З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції у країні, свято відбуватиметься в онлайн режимі. Про це повідомив Запорізький обласний центр виховання молоді на своїй сторінці у Facebook. 

Замість традиційних парадів, флешмобів, концертів та масових зборів, члени організації пропонують усім бажаючим взяти участь у фотоконкурсі. Головним атрибутом фото має стати вишиванка та ваша щаслива родина. З іншими умовами конкурсу можна детально ознайомитись на офіційних сторінках у Facebook та Instagram. Конкурс буде тривати з 15 по 21 травня включно.

Вишиванка існує на території усіх слов’янських країн і часто є елементом національного одягу. З 2006 року, кожний третій четвер травня, в Україні вшановують народні звичаї та традиції. День вишиванки було започатковано в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, як акція «Всесвітній День вишиванки». Спочатку ідею підтримали лише студенти та викладачі. Сьогодні ж його можна прирівняти до національних гулянь. Це свято є самобутнім та неповторним.

 

підготувала Олександра Артамонова