Жінка, що надихає.

У кожного з нас є така людина-мотиватор, може навіть не одна, яка надихає нас і дає розуміння, що досягнути в житті можна всього, треба тільки вірити в себе, мати витримку й багато над собою працювати. Мені хочеться розповісти саме про таку людину, яка все життя боролася з собою та суспільством і перемогла.  У всьому світі цю жінку знають як талановиту співачку Леді Ґаґу. Справжнє ім’я артистки – Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта.

Вона почала захоплюватися музикою ще в дитинстві. У віці трьох років вона починає грати на фортепіано й вже пише власні пісні.

Ще в дитячому віці майбутня співачка зіштовхнулася з буллінгом. Її часто ображали та дражнили за «завелику провокативність чи ексцентричність».

В пам’яті дівчини назавжди залишиться епізод, коли однокласники кинули її в сміттєвий бак. А коли вона навчалася в університеті, «друзі» співачки створили спільноту у соціальній мережі Facebook під назвою «Стефані Джерманотта, ти ніколи не будеш відомою».

Рисунок2

«Це те, що залишається з тобою на все життя, — сказала Леді Ґаґа. — Я пам’ятаю слова, якими мене ображали перед іншими людьми, але ніхто нічого не заперечував. Ніхто не запитав, чи в порядку я, чи все нормально».

 

Незважаючи на це співачка зізналася, що цькування не зробили її жорстокою:

«Я багато чому навчилася у своєї мами. Коли я приходила додому зі школи, де наді мною знущалися, вона завжди говорила: «Вбий їх добротою». І може це звучить жорстко, але вона мала на увазі тільки доброту, що не варто боротися вогнем з вогнем».

У 19-річному віці дівчина стала жертвою сексуального насильства, з наслідками якого веде боротьбу досі. Після цього випадку у неї з’явився посттравматичний стресовий розлад, який викликає в неї біль по всьому тілу.

Коли вона пропонувала свої пісні звукозаписним студіям, їй відмовляли, тому що вважали, що вона не досить гарна, щоб бути співачкою й пропонували писати для інших артистів. Але вона не здалася й зараз ми бачимо, що не дарма.

У 2013 році під час одного з виступів Ґаґа зламала стегно. Тоді артистка скасувала хірургічне втручання, пославшись на щільний графік гастролей. Після цього перелому у неї почалися нестерпні болі. Після одного з виступів у 2017 році біль загострився настільки, що вона просто не змогла ходити і їй довелося скасувати декілька концертів, щоб почати лікування.

І в дорослому віці співачка продовжує стикатися з цькуванням. Люди з усього світу спочатку засуджували її стиль, потім питали чоловік вона чи жінка, натякаючи на те, що Ґаґа схожа на трансгендера, критикували її вокальні здібності. А в 2019 році після виходу фільму «Зірка народилася», де співачка зіграла головну роль, її звинуватили у розриві колеги по фільму Бредлі Купера з його обраницею.

«Чесно кажучи, я думаю, що чутки в пресі були справжньою дурістю. Ми зіграли історію кохання. Як виконавцям і артистам нам хотілося, щоб люди повірили в те, що ми любимо один одного. І ми хотіли, щоб глядачі навіть через екрани телевізорів відчули цю любов у нашому номері. Ми репетирували протягом декількох днів. Все було сплановано, як у виставі. І я думаю, ми добре виступили».

Як ми бачимо Леді Ґаґа — людина із залізною витримкою, силою волі й величезною цілеспрямованістю. Вона пройшла через багато випробувань: цькування, насильство, відмови, небажання її приймати, невдачі й падіння. Але навіть після всього цього вона залишається позитивною й доброю людиною, яка транслює це внутрішнє світло на інших людей. У неї є благодійний фонд, через який вона допомагає багатьом людям.

Рисунок4

Вона була номінована більш ніж на 600 різних премій і здобула більше 400 перемог, з яких: премія Оскар, Emmy Awards, Grammy Awards, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Awards і цей список можна продовжувати ще дуже довго. Також співачка неодноразово потрапляла в Книгу рекордів Гіннесса за свої музичні досягнення. А журнал «Форбс» в 2010 році включив виконавицю в список найвпливовіших жінок світу.

Вона справжня королева епатажу. Вона вдихнула нове життя в поп-музику й поп-культуру. Вона боролася і буде продовжувати боротися за права й свободу людей, тому що це те, чим їй судилося займатися. Я можу з впевненістю сказати, що вона — приклад, на який не соромно рівнятися. Приклад стійкості, витримки, працьовитості й завзятості. Не дивлячись на всі невдачі, вона не здавалася і йшла вперед до своєї мети, поки не побачила переможні вогні.

В кожного є своя певна місія. Її місія полягає в тому, щоб змінювати світ, музику й людей на краще. І мені здається, у неї це дуже вдало виходить.

 

 

Автор: Олександра Кутова

Джерела:

https://ru.hellomagazine.com/zvezdy/intervyu-i-video/34217-ledi-gaga-rasskazala-opre-uinfri-o-romane-s-bredli-kuperom-nasilii-i-nervnykh-sryvakh.html

https://www.billboard.com/articles/columns/pop/8547328/lady-gaga-interview-oprah-2020-vision-tour/