Атмосфера краси та наснаги запорізького яхт-клубу

Чарівне козацьке місто. Історична спадщина неньки України. Нездоланна козацька сила. Мабуть, кожен з нас неодноразово чув, що таке незламний козацький дух, саме цим володіє й відрізняється наше місто серед будь-якого іншого. Запоріжжя - одне слово, а таке різнобарв’я почуттів та гордості охоплює тебе


ГЕС, Національний заповідник “Хортиця”, тамтешня Запорізька Січ і багато іншого вабить туристів зі всього світу. Вони приїжджають до нас з  наміром поринути у історію неньки України. Зануритись і відчути на собі козацьку незламну жагу до життя та прагнення до створення незалежної держави.

Під час прогулянок вулицями Запоріжжя ми захоплюємося архітектурою, теплотою та привітністю запоріжців, ми можемо насолодитися справжніми козацькими стравами та спробувати оперувати старовинною зброєю запорізьких вояків. Запоріжжя має безліч історичних пам’яток, це скарби наших предків, які ми маємо змогу побачити на власні очі. Але турист, який дивиться через призму поверхневого огляду, не зможе побачити й десяту частину всієї краси міста козаків.

Запоріжжю, звісно, є чим похизуватися, але завжди є бажання відкрити для себе все нові дивовижні місця. Тому я вирішила втілювати свої наміри. Чергового разу, вирішуючи куди піти на прогулянку, я замислилась: основна культурна спадщина Запоріжжя вже пізнана мною, і тепер час знаходити нові дивовижні місця рідного міста. Рандомно обрала район Запоріжжя і поїхала туди. Вийшовши з машини, я пішла першою стежкою, яка зустрілася мені на шляху. 15 хвилин пішки й переді мною постав величезний паркан. Набравшись сміливості я зайшла до огородженої території. А далі… Ту картина, яка тоді постала преді мною я запам’ятаю надовго. Героєм моєї розповіді стає запорізький яхт-клуб “Нова Хвиля”. Дивовижний пейзаж, широкі простори ревучого Дніпра, величезна водна техніка та непорушна тиша цього дивовижного місця заворожують.  Яхт-клуб – це місце не тільки професійної діяльності спортсменів, а й відпочинку молоді. Ти сидиш собі біля десятків яхт, спостерігаєш за тим, як власники кожної з них  доглядають свій водний транспорт, слухаєш надзвичайні звуки плескання річки, яка огортає палуби яхт та відчуваєш повний взаємозв’язок з природою.


8-qR4DN7O1A  ThJNBmMHqJ8


Особливо дивовижно, коли  ти стаєш свідком регати. Перед тобою десятки парусників, які налаштовуються на швидкий старт, захоплені своєю справою спортсмени та неймовірна жага до перемоги. Тут присутня вся палітра відчуттів.  Кажуть, що нескінченно довго можна дивитися лише на вогонь, та як тече вода, але з власного досвіду можу запевнити, що пейзаж яхт-клубу зачаровує на довгий час. Це місце ідеальне для морального відпочинку.Тож, на завершення хочу сказати, що вся краса Запоріжжя повністю ще звідана, тому треба пізнавати своє місто до дрібниць. Якщо кожен з нас знайде і розповість хоч про один затишний куточок Запоріжжя, то наше місто стане ще багатшим на природну красу, туристичним містом.

Сабіна РАСУЛОВА