Будиночок у лісі: як зустріти Новий рік по-казковому

Новий рік - це не просто свято: для деяких це звичайний календарний день, для інших - можливість зібратися з усіма близькими, забути про повсякденну рутину й насолодитися прекрасним моментом. Передноворічна суєта воістину прекрасна: кожен незнайомий перехожий занурений в свої думки, переживання.

improvenet.com

Навколишні створюють неперевершену передноворічну атмосферу, яка огортає своєю загадковістю і настроєм. Люди, самі того не підозрюючи, створюють цим щось дивовижне, і здається, що без них Новий Рік буде не таким. В основному всі ми сідаємо за стіл у своїй квартирі і чекаємо курантів, салютів. Але є й прості на перший погляд місця, де торжество набуває кардинально іншого циклу подій.

Заміський будинок

Відсвяткувати Новий Рік в заміському будинку — бажання багатьох. Уявіть цей свіжий запах справжніх ялинок, які ростуть неподалік, мерехтіння зірок, немов лампочок, шепіт дерев і тишу. А камін?! Потріскування палаючих дров занурює в казкову цитадель, створює комфорт і затишок. Зустріти бій курантів буде набагато приємніше в зимовому саду, ніж в тісній квартирі. Це особливо сподобається жителям мегаполіса, які втомилися від міського шуму і хочуть відчути краси природи.

svistanet.com

Крім приготування салатів і страв, ви можете огорнути своїх близьких щирою любов’ю і турботою. Чи готові дивитися на бешкетну посмішку ваших діток кілька годин поспіль? Тоді рушайте з ними прикрашати дерева у дворі, освітлювати веранду різнокольоровими гірляндами й кульками. Заміський дім має більшу площу, ніж квартира, тому тут буде більш ніж достатньо місць для ігор і розваг. Уздовж стежок можна зліпити сніговиків, таким чином створити казковий візуальний ефект. Нехай в процесі прикрашання новорічної красуні візьме участь вся сім’я. У заміському будинку є ще одна фактична перевага: можна поставити ялинку не тільки в будинку, але й на вулиці.

Оренда приміщень

decor-foto.ru

Не варто засмучуватися й опускати руки, якщо у вас немає дачі. У кожному куточку нашої батьківщини є організації, в чию компетентність входить надаення заміських будинків в оренду. Відзначимо, що задоволення — не з дешевих, оскільки нерухомість в період новорічної феєрії в вартості значно збільшується, але повністю себе виправдовує. Альтернативний вихід заощадити — забронювати об’єкт заздалегідь.

Ми сподіваємося, що в новий 2018 рік збудуться всі ваші мрії, серця торкнеться гармонія і більше ніколи не відпустить!

bhag.us

Еріка ФОМІНА