Цифрова журналістика для Східної Європи 2016

Українські журналісти, що прагнуть набути професійних знань про відео, фото, візуалізацію даних, отримати знання щодо сучасних можливостей онлайн-пошуку та цифрової безпеки, мають можливість податися на програму «Цифрова журналістика для Східної Європи 2016»

Цифрова журналістика для Східної Європи 2016 Interlink Academy Фото: interlink.academy

Interlink Academy за підтримки Уряду Німеччини 24 березня 2016 року відкрила конкурс на участь у Школі цифрової журналістики для Східної Європи. В конкурсі можуть прийняти участь журналісти з Азербайджану, Арменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України.

Курс включає в себе очну та дистанційну стадії навчання. Очна стадія пройде в Гамбурзі (Германія). Учасники отримають нові журналістські навички зі створення відео та фото для мобільного інтернету, розслідувальної журналістики, створення інфографіки та візуалізації даних, цифрової безпеки протягом лекційних занять та інтенсивних  практичної групової роботи. Крім того, в програму входить знайомство з прогресивними німецькими ньюзрумами та серія вебінарів з міжнародними спікерами та експертами з інтернету.

Дистанційне навчання включає ряд спільних вебінарів (віртуальних лекцій) та виконання проектів в медійному середовищі, де працюють учасники проекту, за підтримки дистанційної навчальної платформи Interlink.

Цифрова журналістика для Східної Європи 2016 Interlink Academy

Джерело: interlink.academy

Тривалість програми:

Очна стадія (в Гамбурзі): 15 травня – 26 травня 2016 року

Заочна стадія (в країнах проживання учасників): 29 травня -15  липня 2016 року.

Курс проходитиме англійською мовою.

Програма покриває витрати на проходження курсу та витрати на міжнародне відрядження. Під час очної стадії в Гамбурзі учасники будуть поселені в готелі та їм буде покриватися витрати на харчування.

Хто може податися: апліканти можуть бути як співробітниками медіакомпаній, так і фрілансерами. Вони мають продемонструвати журналістський талант, бути замотивованими дізнатися про нові технологічні можливості та розуміти роль незалежних медіа в демократичних суспільствах. Претенденти мають володіти хорошим рівнем англійської мови. Крім того, за претендентами має зберігатися місце роботи та заробітна платня за час їх відсутності та гарантована підтримка щодо проходження дистанційної стадії навчання з боку роботодавців.

Онлайн-заявки приймаються з 24 березня по 5 квітня 2016 року. Неповні заявки до розгляду не приймаються.

Заповнити аплікаційну форму за посиланням

Більше інформації (англ.) – тут