Де шукати натхнення для творчості: корисні сайти

Найпростіший та найпопулярніший спосіб розбудити натхнення - подивитися на роботи інших. Це дає поштовх до створення власних оригінальних шедеврів. Тож, ми зробили підборку сайтів, які стануть Вам у нагоді, якщо натхнення десь загубилося та довго не повертається.

Pinterest

Це незкінченний каталізатор зображень на будь-який випадок: особистий щоденник, оформлення конспектів, вибір малюнків чи просто тематичні фото. Крім того, цей сайт можна використовувати й як соціальну мережу для пошуку однодумців, бо тут Ви не лише можете викладати власні роботи, а й оцінювати роботи інших.

Снимок


Behance

Дизайнери, ілюстратори та фотографи демонструють свої роботи,
діляться досвідом, отримують відгуки та коментують роботи колег. За допомогою цього сервісу можна створити сайт-портфоліо й налаштувати його саме на Ваш смак.

Behance


Dribbble

Веб-портал, основною цільовою аудиторією якого є дизайнери та інші представники креативних професій. Основною «фішкою» цього сервісу є користувачі ділитися тільки невеликими скріншотами зразків дизайну і додатків – так званими шотами (англ. shots).

Dribble


Designspiration

Сайт, на якому представлені різноманітні підбірки логотипів, ілюстрацій, візиток, постерів, пакувань, розвороти журналів та книг.

Designspiration


Note & Point

Note Point
На цьому сайті ви можете переглянути приклади гарних та якісних презентацій.


Тож, надихайтеся, вчіться, розвивайтеся та творіть! А також – обов’язково діліться власним досвідом з іншими, можливо хтось надихнеться саме  вашими роботами!

Яна РАДЧЕНКО