День сім’ї в Запоріжжі: барабани, малювання і солодощі

28 травня в Запоріжжі пройшов День сім'ї. Захід відбувався в Дубовому гаю та був присвячений Дню захисту дітей

Святкування почалося з параду родин довжиною 3км, який привів всіх охочих у парк. В Дубовці на них чекали десятки локацій, сотні волонтерів та аніматорів, тисячі подарунків та безліч радісних посмішок. Впродовж всього свята на головній сцені проходив концерт за участю кращих ведучих та артистів міста, танцювальних колективів та виступи рятівних служб міста. Організатори провели лотерею, розігравши путівку в Європу та оздоровчий санаторій.

День семьи Дубовка

Хендмейд, всілякі сувеніри, малювання на обличчях та мехенді; майстер клас з розмальовування, гончарної справи та виготовлювання бубнів від «БарабанЗи»; уроки східних танців та малювання; лекції від рятувальних служб; вистави від театрального гуртка відомих п’єс англійською та івритом; презентації запорізьких громадських об’єднань; яскраві фотозони на різну тематику; безліч випічки та солодощів – все це та багато іншого можна було знайти, побачити та спробувати на святі.

Дубовка Запорожье

Впродовж всього заходу підтримували настрій присутніх не тільки розважальні локації, а й сонечко, яке в святковий день не понижувало температуру нижче +35 С. Рятували людей безкоштовним морозивом та водою. А закінчилося свято  дощем з пожежних машин.

Десятки тисяч людей мали можливість отримати подарунки та незабутні враження. «Сьогодні я спробував, напевно, усе, що тільки можна було. Розваги, які вигадали для дітей дуже цікаві і для дорослих. Свято вийшло яскравим та незабутнім. Можливо, кращим, яке я відвідував у Дубовому гаю», — поділився враженням один з учасників свята.

Ольга ОСТАПЕНКО