Дозвілля на Хортиці: як цікаво провести час влітку?

Хортиця відома всім як Батьківщина українських козаків та одне з семи чудес України. Це місце, до якого можливо повертатися безкінечно, адже неможливо оцінити за раз всю красу та величність цього острова з його давньою історією та неймовірними краєвидами.

hortica.zp.ua

Так куди ж відправитися в першу чергу та що подивитися, коли ти опинився на Хортиці? Як гарно провести свій час?

Екскурсії. Єдиний в Україні Музей історії запорізького козацтва, вражаючі діорами, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», меморіально-туристичний комплекс «Протолче», воєнне судно XVIII століття… Все це варто вашої уваги, завдяки такому проведенню часу ви дійсно цікаво й плідно зможете ознайомитися з історією запорізького краю, відчути атмосферу  козацтва, побачити їх побут та звичаї, дізнатися багато цікавих фактів та почути захоплюючі історії.

procherk.info

Feb-web-yellow-lineФото. Не секрет, що зараз фото не є прерогативою тільки професійних фотографів. У наш час безліч людей мають гарні фотоапарати та камери на телефонах. Це дозволяє їм займатися фотографуванням як хобі та ділитися таким контентом у соціальних мережах. Якщо ви теж полюбляєте робити фото, то Хортиця стане унікальним простором для вашої творчості. Полюбляєте фотографувати природу? Тоді у вашому розпорядженні вся мальовничість острова. Але якщо ви бажаєте просто закарбувати на пам’ять себе в компанії друзів – фото також вийде яскравим та цікавим.

wikimedia.org

Feb-web-yellow-line

Коні. Любителям цих тварин неодмінно має сподобатися конно-спортивний клуб «Хортиця», який надасть вам можливість здійснити прогулянку запорізьким чудом України. Не бійтесь, якщо раніше не доводилося мати справи з цими тваринами, адже з вами весь час перебуватиме інструктор. Не сумнівайтесь, що це проведення часу стане цікавим для вас, адже для любителів коней це стане черговим доказом, що ці створіння граціозні та красиві створіння, а новачкам вдасться познайомитися та подружитися з кіньми.

zphoto.zp.ua

Feb-web-yellow-lineПікніки. Гарним дозвіллям завжди були та залишаються пікніки. Вони підійдуть для компанії з будь-якої кількості людей. І не важливо, чи вирішили ви зібратися друзями, хочете відпочити родиною або прагнете влаштувати побачення. Це універсальне проведення часу, але для нього потрібно обрати правильне місце. Туристичний пляж на острові Хортиця – це саме те, що ви шукали, щоб гарно відпочити.

ptel.cz

Feb-web-yellow-lineВелосипеди. Завдяки чудовим пейзажам та свіжому повітрю Хортиця стає ідеальним місцем для довгих велосипедних прогулянок. Але що ж робити, якщо не маєш велосипеда чи не хочеш з ним добиратися до самого острова? Не турбуйтесь, адже поряд з Музеєм історії запорізького козацтва є місце, де ви можете взяти велосипед напрокат. Це буде вашим порятунком, щоб отримати велику кількість емоцій від подорожі островом.

onhold.on.ca

Feb-web-yellow-lineТворчість. Чи чули ви про «Тарасову тропу»? Ця тропа є доказом того, що творчі люди дійсно надихалися та надихаються Хортицею. Якщо ви шукаєте натхнення, то вам — сюди. Ви можете малювати, писати вірші, фотографувати – все, чого хочеться вашій душі. Кожна творча людина зможе знайти тут місце, яке не залишить її байдужою та може подарувати світу новий витвір мистецтва.

Валерія МОРГУН