«Ендорфіни» в Запоріжжі: як вокальна студія «Art-style» привітала жінок з 8 березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня вокальна студія «Art-style» презентувала в Запоріжжі нове музичне шоу «Ендорфіни». Концерти відбулись 6-7 березня в ДК Орбіта.

Фото: Антон Соловйов

«Ідея зробити концерт до міжнародного жіночого дня в принципі була колективна, але конкретно режисурою саме цього шоу займалась Любов Іллінічна Чепіжко та Дмитро Єременко, який в цей раз так само брав участь в режисурі, і ось вийшла така цікава програма», — розповів Сергій Чепіжко, менеджер запорізької вокальної студії «Art-style».

У виконанні колективу вокальної студії прозвучало більше 20 відомих хітів як української, так і зарубіжної естради. Частина виступів супроводжувалась яскравими хореографічними постановками за участю шоу-балетів «Shuan», «Disset» та інших танцювальних колективів.

На сцені з’являлись як зовсім маленькі виконавці, для яких це був перший виступ, так і дорослі, досвідчені солісти.

Серед виконавців були такі вже відомі постаті, як фіналіст шоу «Голос Країни-4. Перезавантаження», «Співай як зірка», переможець проекту TV5 «TributeShow» Дмитро Єременко, учасник міжнародного телепроекту «Народний артист» Дмитро Іванов, а також учасник шоу «Голос. Діти »Тимофій Базаренко.

28829604_853356831515940_1790745547_n

Колектив Art-style з кожним разом не перестає дивувати і цей раз не став винятком.

«Підготовка до концерту проходила як завжди насичено і важко. Нашим основним завданням, було показати глядачеві новий формат шоу-програм в Запоріжжі. На сцені стояли конструкції, яких ніколи не було в цьому місті. По всій сцені були розставлені світлодіодні ЛЕД-екрани, а також світлові прилади в величезній кількості.

В цілому, над проектом «Ендорфіни» команда попрацювала дуже круто. Діти, які виступали на шоу, дуже швидко схоплювали матеріал і видавали якісний продукт!

Вийшло все так, як і хотілося. Ми дали 3 концерти, з аншлагами. Я думаю, це і є гідний показник того, що робота виконана не дарма і глядач залишився задоволений», — поділився Дмитро Єременко.

Глядачі стоячи віддячували артистам оплесками, квітами та гучним «Молодці!», а в солістів, в свою чергу, з облич не сходили щасливі посмішки.

Поділилася своїми враженнями від концерту й учасниця шоу Олександра Бардаченко, фіналістка всеукраїнського музичного фестивалю «Червона рута — 2017»: «Реагувала публіка неймовірно. Коли ти знаходишся на сцені та відчуваєш їх тепло та підтримку – це чудово. Емоції дивовижні, відчуття приємні від того, що ти отримав великий кайф».

Автор: Влада ХОМУТОВА

Фото: Антон СОЛОВЙОВ