Факультет фізичного виховання ЗНУ відсвяткував піввіковий ювілей

21 вересня факультет фізичного виховання Запорізького національного університету відсвяткував свої 50 років

Подія відбулась у театрі  ім. Магара.  Було запрошено багато почесних гостей, випускників ФФВ, викладачів та студентів. Декан факультету Маліков Микола Васильович наголосив, що за 50 років колективною працею вони багато досягли і факультету є чим пишатися, і в першу чергу, випускниками, адже це — заслужені майстри спорту, олімпійські чемпіони, золоті, срібні й бронзові призери спортивних змагань.

qivTvKpUPGuthvIHZdlnKzRgHQ8iIWYhPukimrcZQloh5Vkdt8F1oDkigzD8BDHL4Q=w300Для спортсменів навчання на факультеті фізичного виховання є невід’ємною складовою їх професійної кар’єри

Олександр Надтока

Випускниця факультету, наразі заслужений майстер спорту зі стрибків у воду, Олена Жупіна з доброю посмішкою поділилася своїми спогадами про навчання і подякувала викладачам за великий вклад у її спортивну кар’єру. А триразовий чемпіон світу Олександр Надтока, також випкусник ФФВ,  стверджує, що для спортсменів навчання на факультеті фізичного виховання є невід’ємною складовою їх професійної кар’єри, бо саме тут можна отримати необхідні знання та корисні знайомства для подальшого розвитку.

юбилей физвосп ЗНУ празднование

На святкування завітали й гості з інших міст.  Це — декан факультету фізичного виховання Бердянського педагогічного університету Кушнірук Сергій, тренер і викладач Пологівської юнацької спортивної школи та інші випусники ФФВ. Всі викладачі та студенти бажали рідному факультету успіхів і натхнення, і головне — зустрітися разом на 100-річчі факультету.

Під час урочистої частини свята ректор ЗНУ Микола Фролов нагороджував грамотами та грошовими подарунками видатних викладачів та працівників факультету фізичного виховання.

На сцені виступили з яскравими концертними номерами учні випускниці ФФВ Олени Потапової.

М Фролов ювілей ФФВ святкування

Слава ЗАДОРОЖНЯ