Факультет журналістики ЗНУ запрошує на книжковий флешмоб

Якщо ви любите читати книжки та ділится "літературними" враженнями з друзями, то на вас чекає "Книжковий флешмоб", що відбудеться 14 вересня

books reading young people


Захід відбудеться в Запорізькому національному університеті, в ауд. 224А навчального корпусу №2. Єдина умова для участі — принести улюблену книгу. Адже після літературного квесту, що підготували організатори, планується провести обговорення улюблених книжок, де в дружній атмосфері студенти зможуть обмінятися думками щодо своїх літературних уподобань.

quote-iconЯк приємно так провести вечір! Чесно кажучи, я не знаю задоволень, подібних читанню. Коли в мене буді свій дім, я відчую себе нещасною, якщо в мене не буде гарної бібліотеки.

Джейн Остін

 Також студенти журфаку закликають долучитися до акції «GoodCrossing», організатором якої є Запорізького обласна бібліотека (ЗОУНБ):  якщо у вас вдома є книжки, які вам вже непотрібні, їх охоче приймуть в дарунок організатори акції. Згодом зібрані книжки будуть розпродані на спеціальному ярмарку, а отримані кошти ЗОУНБ направить до фонду «Щаслива дитина» для лікування хворих.