Фан-зустріч з Дмитром Карпачовим у Запоріжжі: про скромність, мотивацію і закриття шоу «Кохана ми вбиваємо дітей»

Фан зустріч с телеведучім популярного на українському телебаченні шоу «Кохана ми вбиваємо дітей» та психологом Дмитром Карпачовим відбулася в ТРЦ «Аврора» 17 червня. Подія була наповнена справжніми несподіванками

Фото: Катерина Новік

Перед появою телеведучого організатори провели вікторину на тему біографії Дмитра Карпачова. Призами стали квитки на майстер-класс, що відбувся того ж вечора у концертному залі ім. Глінки на тему «Відносини між батьками та дітьми».

Дмитрий Карпачёв Запорожье

Фото: Катерина Новік

Фото: Катерина Новік

Фото: Катерина Новік

Фанатів шоу «Кохана ми вбиваємо дітей» очікувала прикра новина — шоу закрили. Хоча на думку BBC, українська версія — це найкраща інтерпретація цієї програми в світі. Наприклад англійська версія мала лише 2 сезони, для порівняння українська версія – 7.

Питань до гостя було не так багато, але відповіді були яскраві. Запам’яталося питання запоріжанки Каті: «Як перестати бути сором’язливою?». Корпачов сказав просто: «А що б ви могли зробити зараз нескромного?  Станьте на стіл!». Дівчина здивувалась не менше, ніж вся публіка, але на стіл не полізла. Корпачов зазначив: «В цьому і проблема, є речі, що ми хочемо змінити лише на словах, а як дійде до діла — це нам зовсім непотрібно».

Фото: Катерина Новік

Фото: Катерина Новік

Фото: Катерина Новік

Фото: Катерина Новік

Далі було б безліч запитань, але все зупинилось на одному: «А можна з вами сфотографуватись?!». Дмитро посміхнувся і відповів: «Понеслася!». І фан-зустріч швидко перетворилася на справжню фотограф сесію.

Автор: Катерина НОВІК