Фестиваль небесних ліхтариків на Тайвані: очищення від зла та впускання добра

Щороку на Тайвані проходить неймовірно чаруючий фестиваль небесних вогників - Юань-Сяо

anashina.com

Фестиваль було створено близько 20 років тому. А сама традиція запускати ліхтарики існує в Китаї вже понад 2 тисяч років. Ліхтарі використовували для сповіщення жителів сіл, на які часто робилися набіги, що їхні будинки — в безпеці, що можна повертатися. Пізніше до ліхтариків стали прикріплювати записки з молитвами й побажаннями і запускали їх у храмах. Прийнято вважати, що під час цієї церемонії людина очищається від поганої енергії, від зла та впускає в себе добро.

www.epochtimes.ru

www.epochtimes.ru

Вологість повітря і частота опадів тут дуже високі, а це суттєво знижує можливість загоряння трави через свічку в ліхтарику

 

Для святкування фестивалю встановлено три постійні дати: четвертий, дев’ятий і п’ятнадцятий дні першого місяця за місячним календарем. Також офіційне місце проведення фестивалю ніколи не змінюють — він проходить на території сільского району Pingxi. Вибір саме на цю місцевість пав невипадково: селище розташовано високо в горах, вологість повітря і частота опадів тут дуже високі, а це суттєво знижує можливість загоряння трави через свічку в ліхтарику.

penguin.com.ua

Запуск тисячі небесних ліхтариків супроводжується обрядовими піснями, танцями у національних костюмах та щасливими посмішками

До свята ліхтариків селище прикрашається різними національними фігурками, сяючими гірляндами, маленькими вогниками та іншими яскравими прикрасами. А запуск тисячі небесних ліхтариків супроводжується обрядовими піснями, танцями у національних костюмах та щасливими посмішками всіх присутніх.

penguin.com.ua

Учасники фестивалю проявляють креативність: створюють нестандарті, просто неймовірні небесні ліхтарики. Вони відпускають їх з різними побажаннями добра та мріями, з надією, що все здійсниться.

Фестиваль Юань-Сяо вважається одним за найкрасивіших у світі. Саме напередодні цього свята на Тайвань приїжджають туристи з різних куточків світу, щоб насолодитися такий неймовірним видовищем.

Юлія КАРАНАУХ 

використано матеріали з theoutlook.com.ua