Фестиваль ретро-автомобілів відбувся у Запоріжжі

16 травня на стадіоні «Локомотив» пройшов традиційний для Запоріжжя показ ретро автомобілів. Раритетні транспортні засобі з'їхались на Всеукраїнський фестиваль «Запорізькі ворота».

Цей фестиваль проходить щорічно у Запоріжжі з метою демонстрації та популяризації авто-ретро руху в Україні, формування інтересу до історії автомобільної техніки і до технічної культури в цілому. Також немало важливим є об’єднання професійних реставраторів та власників машин. Захід був розрахований на два дні — суботу та неділю. На стадіоні розмістили більше 50 автівок. Їх розділили по секторам: москвичі, волги, запорожці, жигулі та марки.

Організацією учасників, що мали змогу привезти свої ретромобілі з різних куточків України, займався Дмитро Позняк. Саме ця людина у авто-мото клубі  та музеї «Фаетон» займається організаційними питаннями.

Один із учасників Олександр розповыв, що  володіє трьома ретро-автівками. Чоловік поділився, що він особисто знайомий із організатором Дмитром Позняком  і той запросив його на фестиваль.

Відвідувачів фестивалю розважали музичні гурти, команди «КВК». Також була можливість сфотографуватися з кожним автомобілем. Крім того, на стадіоні відбувся конкурс на кращий ретро-костюм, розіграші призів від спонсорів та ретро-барахолка.

Альона Маслякова