Фізичний факультет ЗНУ запрошує абітурієнтів на бюджетну форму навчання

Цього року фізичний факультет Запорізького національного університету пропонує своїм абітурієнтам навчання на трьох спеціальностях (освітніх програмах): «Середня освіта (Фізика)», «Фізика та астрономія (Фізика)» та «Прикладна фізика та наноматеріали (Прикладна фізика)». На кожній із зазначених спеціальностей вступників чекає 8-10 місць за державним замовленням

http://sites.znu.edu.ua/

Перевагою навчання на фізичному факультеті, як наголошує декан факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент Віталій Горбенко, є дефіцит фахівців цього профілю на ринку праці. Тому випускникам буле легше влаштуватися на роботу та реалізувати себе в улюбленій сфері. Тим більше, освіта, знання, навички та практика, які отримують випускники фізичного факультету Запорізького національного університету, дозволяють молодим спеціалістам працювати не лише на вузькоспеціалізованих підприємствах. Вони можуть реалізувати себе на державних підприємствах, у комерційних структурах інженерами, технологами, майстрами, програмістами, менеджерами тощо, а також вчителями фізики в школах, коледжах та інших закладах середньої освіти, у галузі астрономії тощо. Випускники факультету можуть також продовжити навчання в аспірантурі.
Цікаво, що в ЗНУ працює найстаріша у Запорізькій області обсерваторія, де молоді науковці мають можливість навчатися та стежити за небесними тілами. Ті випускники, які присвятять своє життя викладанню фізики, у процесі навчання дуже велику увагу приділяють педагогіці та психології для максимальної адаптації до роботи з учнями та студентами.
На факультеті працюють лабораторії з мікроскопами, спектральними приладами та з усім необхідним обладнанням. Не останню роль у виборі професії абітурієнтами також відіграє тісна співпраця фізичного факультету з підприємством «Мотор-Січ», де студенти проходять практику, а після завершення навчання працевлаштовуються.
Керівництво факультету та всього університету велику увагу приділяє розширенню наявних наукових та міжнародних зв’язків та налагодженню нових. Фізичний факультет отримує всебічну підтримку з боку держави у вигляді грантів і дотацій на розвиток наукових розробок, нових винаходів, проведення дослідів та досліджень.
Обравши фізичний факультет Запорізького національного університету для здобуття професії, ви отримаєте якісну освіту європейського рівня та гарний старт для реалізації у професійній сфері.

Ксенія Сухаренко

Новини прес-центру ЗНУ