Форми документів структурних підрозділів ЗНУ з’явилися в електронному доступі

У рамках  модернізації діловодства, на сайті Запорізького національного університету оприлюднено понад 250 найрозповсюдженіших форм і бланків документів

Знайти потрібну форму документу тепер можна в режимі он-лайн: на головній сторінці Запорізького національного університету в підрубриці «Форми документів» (рубрика «Офіційна інформація»).

как найти форми документов ЗНУ

У рамках  модернізації діловодства, на сайті оприлюднено понад 250 найрозповсюдженіших форм і бланків документів таких підрозділів, як навчальний відділ, відділ кадрів, науково-дослідна частина, наукова бібліотека, відділ аспірантури і докторантури, міжнародний відділ, відділ діловодства, архіву та режимної роботи, відділ виховної роботи. Усі розміщені тут документи можна завантажити у популярних форматах: .doc та .pdf.

За необхідності, відтепер з’явилась можливість завантажити й роздрукувати потрібний Вам бланк, витративши на це менше хвилини, а вже потім, заповнивши його, звернутися до конкретного підрозділу. Це дозволить не лише зекономити час конкретного працівника, але й допоможе в раціоналізації організації роботи зазначених відділів та університету в цілому. Важливо, що розділ веб-сайта з формами документів буде поповнюватися й надалі.

Пряме посилання на сторінку з документами підрозділів ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/4000.ukr.html

Джерело: znu.edu.ua