Київ золотоверхий у фотографіях Олександра Мірошниченка

З 29 лютого в Запорізькій бібліотеці ім. Горького діє фотовиставка, присвячена Ярославу Мудрому. Увазі глядачів представлено 43 фотографії історичних місць Києва.

Miroshnichenko Alexandr Автор: Тетяна Люта

Фотовиставка діє в контексті днів пам’яті святого князя Ярослава Мудрого, організованих Запорізькою єпархією УПЦ. Автор світлин – клірик Андріївського кафедрального собору Запоріжжя Олександр Мірошниченко.

«Натискати на кнопку фотокамери я почав ще в дитинстві, усвідомлено ж займаюся фотографією 6-7 років. Цю експозицію можна назвати моєю першою персональною виставкою. Насправді, жодною з представлених світлин я не задоволений на сто відсотків. Вже пост-фактум бачу якісь помилки, недоробки. Мабуть, коли автору його роботи здаються ідеальними – це кінець. Тож у планах на майбутнє – працювати далі та удосконалюватися», – поділився з нами автор експозиції.

Відкриття виставки Олександра Мірошниченка відбулося 29 лютого у холі бібліотеки ім. Горького за участю духовенства Запорізької єпархії УПЦ.

image3

1N-WFRDadvU

На фотографіях Олександра Мірошниченка — Собор Святої Софії, Києво-Печерська лавра, Золоті ворота. Всі вони пов’язані з постатю Ярослава Мудрого. За літописною версією саме він є засновником Софії Київської. Одна з «родзинок» експозиції – 3D-фотографії (стереофотографії). Завдяки спеціальним червоно-синім анагліфним окулярам гості змогли побачити архітектурні споруди в об’ємі.

vistavka zaporozhye eparhiya upc miroshnichenko

vistavka Miroshnichenko Alexandr

Фото Олександра Мірошниченка

Також на експозиції представлено тематичний стенд із документами та книжковими виданнями про життя Ярослава Мудрого, з якими може ознайомитися кожен гість бібліотеки. Фіналом відкриття виставки став виступ квартету у складі двох гітар, саксофону і перкусії. Музиканти виконали авторські композиції В’ячеслава Власенка. 

Фотовиставка триватиме до кінця березня, вхід – безкоштовний.

image

rUrgJhV5F0Y

Олександра Лозов’юк