Хочу в похід — нема палатки: де в Запоріжжі взяти напрокат туристичне спорядження?

Для забезпечення комфорту в будь-якому туристичному поході, будь то однодневна вилазка на природу, чи навколосвітня подорож, важко обійтись без спеціального спорядження. Останнє, між іншим, коштує сьогодні недешево.

Якщо у ваших планах подорожі — не часті фігуранти, то й купувати спеціальне обладнання для одного разу зовсім не обов’язково. Сьогодні популярністю користуються пункти прокату туристичного спорядження у багатьох містах, й Запоріжжя — не виняток. Ви маєте змогу за найменшими цінами отримати досить пристойне й таке необхідне обладнання для своїх подорожей, а шляхів для цього — безліч.

www.pexels.com

Як скористатися?

Як і в інтернет-магазинах, так і в реальних крамницях правила прокату спорядження діють однакові. Беручи в оренду туристичне обладнання, окрім окремої плати за послугу, ви маєте залишити грошову заставу за нього (вкрай рідко в якості застави беруть документи). Якщо ви повернете речі без видимих значних пошкоджень і вчасно,  то вашу заставу вам повернуть. Ви повинні повернути речі в тому ж стані, в якому їх отримали.

pexels-photo-2071548

www.pexels.com

Що можна отримати?

Сьогодні отримати напрокат можна все, що завгодно. Але в різних туристичних лавках ви  знайдете похідні рюкзаки різного виробника, різного розміру й призначення, різноманітні спальні мішки, туристичні коврики, палатки, трекінгові палиці…

www.pexels.com

Де отримати?

Kava.ua. На популярному сайті для поціновувачів активного відпочинку нескладно знайти спеціальний розділ — прокат туристичного спорядження в різних містах. Послугою можна скористатися також в Запоріжжі. На сайті ви можете детально ознайомитись із переліком запропонованого обладнання, умовами й цінами.

ОLX. Сьогодні на відомій платформі оголошень не просто продається все, а й можна взяти все на прокат. Тут пропонуються найрізноманітніші варіанти спорядження — в залежності від стану змінюється і ціна. Кожен товар ви матимете нагоду побачити на фото, поторгуватися, а також самостійно домовитись про зустріч з продавцем.

www.pexels.com

Центр екіпірування «Футен». «Спорядження, яке оберігає в дорозі» — слоган цього магазину так і вабить дізнатися, що ж тут цікавого є. Товарів, що можна взяти напрокат, тут безліч: палатки й  рюкзаки, каное та каяки, лижі й сноуборди… Магазин розташований за адресою пр. Соборний, 212, а також має свій сайт і групу в Фейсбук.

Магазин «Охота на приключения». На проспекті Соборному за яскравою вивіскою можна впізнати цю крамницю туристичного спорядження та екіпіровки для екстримальних видів відпочинку. Тут також — цілий всесвіт всяких штук для мандр: від сухопутних до підводних.

Active Rest. Цей магазин ви знайдете в Шевченківському районі, по вулиці Чарівній. Переваги оренди тут — низькі ціни.

Клуб “Ермітаж”. А це — ціла громадська організація, яка займається розвитком активного відпочинку в Запоріжжі. Чимало людей відвідують тут скеледром, а а також ви ви зможете взяти різні туристичні «обладунки» напрокат.

Дмитро ГОВТВЯН, Олександра ЛОЗОВ’ЮК