Instagram зробив прогнози трендів серед молоді на 2022 рік

Instagram прогнозує певні соціальні тренди серед молоді на наступний рік. Дослідження охопило 1200 осіб віком від 14 до 23 років.

Одним із трендів, що передбачає соціальна мережа, буде «гоблінкор». Гоблінкор – це стиль життя, де присутня тяга до життя на природі, нейтральних відтінків та всього природнього.

https://tech.24tv.ua/ru/instagram-pomenjaet-princip-otobrazhenija-publikacij-lente-2022_n1815460

Експерти порівнюють цей стиль з переосмисленням та переродженням готики, коли молодь буде купляти вінтажний одяг, знаходити його в секонд-хендах. В майбутньому це може посприяти зниженню надлишкового виробництва, тому тренд є вельми корисним.

А ось тенденція, що піде на спад, так це тенденція на абсурдний гумор. Проте меми про криптовалюту, ферми для майнінгу і інвесторів, які вкладаються в біткоїни, згідно з результатами дослідження, будуть дуже популярними.

Не залишиться без уваги й соціальна активність. Покоління Z дуже пильно слідкує за благодійними організаціями. Тому наступного року підлітки будуть витрачати більше грошей на вирішення екологічних проблем та просто нужденних людей.

Якщо казати про їжу, то трендом стане саме домашня їжа. Молодь буде прагнути вивчати нові рецепти. А особливо фахівці виділили домашню випічку хліба, молекулярну кухню і правила змішування коктейлів.

У 2022 мода торкнеться турботи про своє ментальне здоров’я та тіло. Трендом будуть домашні тренування. Наразі їх дуже легко організувати, бо є безліч відео та додатків з вправами.

Онлайн-ігри все ще залишаться актуальними. Також набирати популярність будуть стріми та VR-концерти в ігрових всесвітах.

Майбутнього року підлітки забажають перейти до естетики під назвою «темна академія». Прихильники цього стилю полюбляють філософію, класичний одяг та прагнуть виглядати як студенти Оксфорда.

А ось стосовно навчання не все так просто. Підлітки вважають, що освіта поступово втрачає свою цінність, хоча є непоганим досвідом. Роботу ж вважають частиною життя, а не ціллю.

Валерія Моргун