Як буде проходити вступна компанія бакалаврів 2022 у ЗНУ

Цьогоріч у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, Міністерство освіти внесло корективи щодо традиційних правил вступу до вищих навчальних закладів. Таким чином абітурієнти за спрощеною формою будуть складати ЗНО на основі національного мультипредметного тесту (НМТ), за результатами якого і відбудеться подальше зарахування випускників до університетів – роз’ясняють на сайті МОН.

НМТ буде проходити у трьох етапах сесії:

Основна: 18 липня – 10 серпня

Додаткова: 16 – 20 серпня

Спеціальна: 12 – 16 вересня

Реєстрація електронних кабінетів почнеться 1 липня, для якої майбутньому студенту потрібно вказати адресу власної електронної пошти, номер та серію документа про ПЗСО, пін-код, номер та рік отримання сертифіката ЗНО, а також вказати середній бал атестата. Тоді ж і до 18 липня у Запорізькому національному університеті почнеться проведення творчих конкурсів для абітурієнтів, що бажають вступити за державним замовленням (на бюджетній формі), а для бажаючих вступати за контрактом, творчі конкурси будуть проходити з 9 по 16 серпня.

Подача заяв на вступ почнеться з 29 липня і закінчиться 8 серпня для тих, хто планує вступати за результатами творчих конкурсів та співбесід, а для вступників, що вступають за результатами НМТ та творчих конкурсів для бюджетної форми – 23 серпня.

Рейтингові списки будуть оприлюднені 29.08 для рекомендованих до зарахування за державним замовленням і 02.09 для тих, хто вступає за контрактом.

Подача оригіналів документів відбудеться до 2 вересня для бюджетників та до 17 вересня для осіб, що вступають за контрактом.

5 вересня будуть оприлюднені списки зарахованих на сайті ЗНУ та на стендах біля навчальних корпусів – розповідається на офіційній сторінці університету.

Вадим Сорвін