Як пройшов перший день Студвесни в ЗНУ

Вчора, 4 квітня 2016 року, у рамках щорічного конкурсу талантів «Студентська весна 2016», організованого Центром культури ЗНУ, свої виступи презентували перші три факультети-учасника: журналістики, іноземних мов та соціальної педагогіки і психології

Студвесна 2016

Незважаючи на те, що тема конкурсу звучить однаково для всіх – «Кіно, як воно є» – кожен факультет підійшов до завдання по-своєму. В основу роботи журналістів покладено сюжети відомих коміксів від кінокомпаній Marvel і DC, проте, крім цього, студенти добре висвітили тему дитинства і стосунків між дітьми і дорослими.

Студвесна ЗНУ 2016

Студвесна 2016

Перлиною виступу стала драйвова гра на барабанах від студентського гурту «Stay». Факультет СПП змішав пригодницький гостросюжетний мотив із сучасною проблемою поглинання людини соціальними мережами. У персонажах кожен студент міг впізнати самого себе, адже було проведено  багато аналогій з життям молоді ЗНУ. 

Студентська весна ЗНУ 2016

Студвесна ЗНУ 2016

Завершив прем’єрний день факультет іноземних мов – виступ у стилі «мюзикл», наповнений ліричними відступами, нікого не залишив байдужим. Крім проникливих співів, студенти подарували глядачам гарний вальс, який сподобався суддям конкурсу.

Студвесна 2016 ЗНУ

На жаль, стартовий день «Студентської весни 2016» зібрав досить малу кількість глядачів у порівнянні з іншими роками. Пов’язано це з початком тижня чи є простою випадковістю – побачимо наступними днями. 

Нагадаємо, що конкурсна програма відбуватиметься впродовж ще трьох днів, а заключним етапом буде гала-концерт 20 квітня, на якому і буде визначать переможця.

Автор: Соня Єлагіна