Як запоріжці святкували 9 травня

У Запоріжжі Парк Перемоги став головним місцем святкування 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Святкування розпочалося о десятій ранку та тривало до самого вечора

На святі панувала щира атмосфера гордості за ветеранів які ціною власного життя, мужньо захищали країну. Для усіх присутніх виступали танцювальні та вокальні ансамблі «Калина», «Молодичка», «Джерела», «Запорізькі Козаки», «Яблунька», «Співзвуччя», які змагалися за приз глядацьких симпатій. Гості свята не проходили повз виставки ретро автомобілів та воєнної техніки музею «Фаетон»,  особливу цікавість раритетна техніка викликала у дітей.

Також можна було взяти участь у тематичних майстер-класах: намалюй малюнок та подаруй ветерану або воїну АТО, відчути себе у справжньому воєнному таборі або власноручно сплести воєнну маскувальну сітку. На спортивному майданчику парку відбувся турнір з футболу, присвячений Дню Перемоги. Все це та багато іншого зробило розважальну програму заходу дуже цікавою та насиченою.

Анна КОШАРНА