Керівництво запорізького «Металурга» зустрілося з уболівальниками і пресою

22 березня в прес-центрі на запорізькому стадіоні "Славутич Арена" відбулася прес-конференція, присвячена початку нового кола чемпіонату

У заході взяли участь представники керівництва клубу: президент клубу Андрій Богатченко, генеральний директор Сергій Снопів і капітан команди Олександр Батраченко. 

Запорізький «Металург» закінчив весняну частину чемпіонату з 11 очками в активі. На прес-конференції представники клубу прокоментували результат першого кола, стан команди і поділилися планами на майбутне. Однією з головних темою зустрічі стало питання спонсорування та фінансової підтримки клубу.

В ході прес-конференції було представлено новачків «Металургу», а саме захисників Дмитра Криволесова й Віталія Радомського та нападників Микиту Мартиненка, Владислава Пелиха та Олега Єфімчука. Також присутні змогли дізнатися про готовність гравців до матчу і режим тренувань.

Учасники прес-конференції запросили всіх охочих на гру 24 числа.«Настрій боєвий, ми налаштовані на перемогу. Живемо і граємо для вболівальників», — підсумував зустріч президент ФК Андрій Богатченко.

Ольга ОСТАПЕНКО