Коли святкують День матері і звідки бере коріння «мамине» свято

День матері — це чудова нагода привітати своїх матусь та нагадати, як сильно ми їх любимо та цінуємо. З кожним роком в Україні це свято стає популярнішим  і це — зовсім не дивно, адже саме мама завжди була і буде найріднішою людиною у світі

День матери 2016 Фото: blog.price.ua

В Україні День матері відзначають у першу неділю травня, тож цього року свято випало на 8 число. Тому вже зараз слід подумати про подарунок для своєї матусі. Це може бути що завгодно: квіти, цукерки, листівка чи просто обійми, у будь-якому разі ваша мама буде рада, що ви про неї не забуваєте.

Цікаво те що, що під час поширення християнства в Європі, свято, яке ми сьогодні називаємо Днем матері, мало трохи іншу назву. Це був День Матері Церкви, духовної сили, що дарує життя і захищає від зла. А в народі його називали Днем матері. Навіть простим служницям у це свято дозволялось брати вихідний, для того, щоб провести його зі своєю сім’єю. Вже потім цей день перетворився у свято всіх матерів світу.

День матері 2016

sokolov.ru

У Німеччини День матері з’явився набагато раніше, аніж в інших карїнах. У німців завжди було прийнято навесні ходити у гості до своїх родичів та бажати їм процвітання, але особливу увагу у цей день привертали мамам. Їх благословляли з великими почестями, але зараз вважається, що головні подарунки – це увага та нагадування про свою любов.

У Британії, як і в Україні в цей день вітають своїх мам та дякують їм за турботу. Традиції англійців лишилися незмінними: і до сьогодні там прийнято дарувати мамі «материнський торт» і прохати благословіння.

Мама и сын День матери

subscribe.ru

Для емоційних італійців День матері є ледве не найважливішим, адже вони в будь-якому віці прислухаються до батьків у всьому, шанують та дякують. Тому в Італії всі діти, малі й дорослі, несуть своїм мамам квіти, подарунки, кулінарні шедеври. Для італійців у цей день дуже важливо продемонструвати, як сильно вони люблять своїх матусь.

Китайці у День матері все свято не припиняють дякувати своїм мамам за працю, за своє життя, за жертву заради блага і безкорисливу любов до дитини. У Китаї прийнято робити сувеніри своїми руками та влаштовувати святкові ранки з театральними постановками. Китайці запрошують гостей та накривають смачний стіл.

Китайская семья

baltnews.lv

Щож, не забувайте дарувати своїм батькам увагу та любов, адже дорожчих людей у нас немає! А у неділю не забудьте привітати матусю з її «професійним» святом!

Автор:  Ілона Давиденкова