«Конференція 404» в Edison Space coworking — про вдачі й невдачі бізнесу

“Edison Space coworking” - платформа для обміну інформацією. Це - творчий майданчик. Це - стильний дизайн, який надихає людей творити нові проекти. Це - офіс, який можна орендувати, коли немає можливості на власне приміщення.

Фото: www.facebook.com/edisonspacezp

23 березня відбувся захід «Конференція 404» за участю чотирьох спікерів, власників приватного бізнесу. Тема зустрічі — історії НЕуспіху, іншими словами — історії про підприємницькі невдачі, фінансові провали та їх причини.

Одним із спікерів був засновник команди спортивного туризму «Rock’n’Rope» Юрій Жеребцов, який розповів про свій шлях кар‘єрними сходинками, про співпрацю з закордонними компаніями. Розповів спікер про заборони влади, територіальні проблеми, з якими він зіткнувся, перебуваючи на території Криму в період анексії АР.

www.facebook.com/edisonspacezp

Але ж «злетів», які дозволили розширити бізнес аж до співпраці із європейськими країнами, все ж таки в історії кожного спікера було більше. Тому не треба опускати руки в тяжкі моменти, а потрібно оптимістично вирішувати їх,  незважаючи на життєві труднощі.

Більше фото — тут.

Анна МАКОВИК