Молодіжна збірна України з футболу виграла в збірної Шотландії

Молодіжна збірна України з футболу U21 перемогла однолітків зі Шотландії з рахунком 3:1. Матч пройшов 12 жовтня в Києві, на стадіоні “Оболонь-Арена”.

dynamo.kiev.ua

На першій хвилині матчу збірна України пропустила гол від шотландців, який забив Морган. Проте наша збірна зібралася і ще до перерви змогла вирівняти рахунок на табло 1-1. Влучним ударом відзначився форвард “Маріуполя” Олександр Зубков.

україна шотландія

Вже на 56-й хвилині той же Зубков зміг прострілити з дальньої дистанції і рахунок став 2:1. Наприкінці зустрічі шотландці пішли в командний пресинг, проте українці змогли провести швидку контратаку і капітан команди Віктор Коваленко зміг забити третій гол і тим самим поставити крапку в зустрічі.

Після перемоги над збірною Шотландії турнірна таблиця групи 4 виглядає так:

етап відбору молодіжних збірних євро 2019

Також слід нагадати, що 16 жовтня відбудеться 10-й заключний матч у відборі до Євро, де наша молодіжна збірна зіграє зі збірною Голландії.