На факультеті журналістики привітали першокурсників

Першого вересня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася святкова онлайн-зустріч із першокурсниками. Традиційно відкриття заходу супроводжувалося словами підтримки декана факультету Віктора Костюка. Він привітав кожного, хто зміг доєднатися до зустрічі і хто в такий непростий час обрав журналістику за покликом серця.

Висловили вдячність за вибір спеціальності «журналістика» і заступниці декана. Також вони ознайомили першокурсників з усіма деталями студентського життя. Наталія Романюк повідомила про графік освітнього процесу, особливості навчання й оцінювання. Наталія Лебідь ознайомила здобувачів освіти з видами позааудиторної роботи. Вікторія Ковпак мотивувала студентів до наукових досліджень, а Тетяна Рогова заохотила студентів брати участь у міжнародних проєктах і не боятися тренувати власні навички у спілкуванні іноземними мовами.

Представниця студентської ради Олександра Сегейда привітала першокурсників і показала коротеньке відео про активну діяльність органів студентського самоврядування. До привітань долучилися завідувачки кафедр і куратори нових академічних груп. Наприкінці заходу Тетяна Іванець запросила доєднатися до студентської профспілки, яка активно підтримує студентів не лише в скрутні часи, але й готує чимало розважальних заходів. Кульмінацією святкової зустрічі стали відеозвернення відомих випускників факультету, які змогли знайти час і привітати нових студентів факультету журналістики.

За матеріалами фейсбуку факультету журналістики