На «Юніверсі» розпочався цикл публікацій про запорізьких художників
На сайті факультету журналістики "Юніверс" стартував новий цикл "Запорізькі художники: три картини". Запитайте себе, скількох художників нашого краю ви знаєте?
«Запорізькі художники: три картини» — новий цикл на «Юніверсі», присвячений творчому доробку художників нашого міста. Сподіваємося, що ці публікації в найлаконічнішому форматі — три репродукції і невеличка довідка з біографії автора — привернуть увагу читача до образотворчого міні-всесвіту Запоріжжя.
Нагадаємо, що подивитися творчість запорізьких митців можна на виставках у Запорізькому художньому музеї, у Виставковій залі Спілки художників, в залах ЗОУНБ та низці приватних галерей нашого міста.
Також «Юніверс» періодично розказує про експозиції запорізьких художників в нашому місті:
Виставка Ольги Павлюк: «Після українських степів польські ліси сприймаються зовсім по-новому»
У Запоріжжі триває безкоштовна художня виставка «БУЧ-Арт»
Картини, яких ви ще не бачили: нова художня виставка у Запоріжжі
Побачити своє місто на полотні: виставка запорізької художниці Світлани Сукач
У Запоріжжі відкрилася виставка живопису “Звичайне незвичайне”
У Запоріжжі триває різдвяна виставка живопису та графіки