На концерті до свого 18-річчя гурт «Тартак» згадував Андрія Лободу

На честь свого 18-річчя гурт «Тартак» 28-го березня подарував сольний концерт мешканцям Запоріжжя. Серед виконаних в цей вечір пісень 15 належали до нової програми, 18 полюбилися слухачам вже давно. До речі, останні відбиралися шляхом інтернет-голосування серед прихильників гурту. Пісня «Люта зима» – єдина в цьому арсеналі, що стосується подій Майдану. А одну з композицій «Тартак» створили на слова Тараса Шевченка.

Як зізнався учасник гурту Сашко Положинський, із Запоріжжям у нього пов’язана одна мрія: він хоче посадити у нашому місті іменного дуба.

Проте учасники гурту «Тартак» мають і сумні спогади про Запоріжжя – загибель їхнього друга, запорізького співака Андрія Лободи. Разом з Андрієм вони записали пісню «Розтрусіть свої сідниці». Цей хіт також потрапив до 18, обраних слухачами, але цього разу «Тартак» виконували її самі.

«Ще коли Андрій був живий, і ми вперше виконували цю програму в Києві, я запрошував його. Він говорив, якщо стан здоров’я дозволить, то із задоволенням прийде, аби заспівати з нами. До останнього моменту ми сподівалися, що Андрій таки зможе виступити, але не склалося, на жаль. Зараз, після того, як Андрія не стало, щоразу виконуючи цю пісню, я згадую про нього, прошу всіх присутніх після концерту згадати про пісні, які написав Андрій, і хто їх раніше не чув – знайти й послухати, хто чув – переслухати ще раз. І зараз, коли Андрія немає, доводиться завжди, за будь-яких обставин працювати, виконуючи цю пісню одному за двох», – поділився Сашко Положинський.

Співак розповів і про те, що збирається записати трек Андрія Лободи разом із його дружиною Діаною й гуртом ТНМК.

Джерело: porogy.zp.ua