На що чекати українським меломанам влітку 2016?

Влітку 2016 року в українських меломанів буде не один привід для радості. Окрім очікуваних альбомів улюблених музикантів, попереду — чимало яскравих концертів!

Фото: rock-vector.com

По-перше, до України завітає відома на увесь світ американська група Red Hot Chili Peppers. Концерт «Перців» відбудеться 6 червня. За попередніми данними на фестивалі також можна буде почути і популярний український гурт «The Hardkiss». Список усіх учасників фестивалю організатори ще не повідомили, але запевняють, що глядачі будуть максимально задоволені побаченим та почутим.

Також, вперше приїде в Україну німецький дует «Milky Chance» — сенсація минулого музичного сезону, гурт, який став учасником багатьох європейських і американських фестивалів.

Milky Chance. Фото: pre-party.com.ua

Milky Chance. Фото: pre-party.com.ua

Для поціновувачів вітчизняної музики також є музичний подарунок. Нещодавно у соцмережах  з’явився анонс великого музичного фестивалю 2016 року і вже названі 30 виконавців, що будуть зводити з розуму своєю музикою фанів. Цьогорічними учасниками стануть «Apocalyptica», «Jamala», «Pianoбой», «GusGus», «Bahroma», «The Maneken», «Иван Дорн», «5’nizza», «Друга Ріка», «Бумбокс», «СКАЙ», «PUR:PUR»,  «Onuka», «Mgzavrebi», «Secret Avenue», «O.Torvald», «The Retuses», «SunSay», «Fleur», «BRUTTO», «Brunettes Shot Blondes», «Vivienne Mort», «Epolets», «Alloise», «Beissoul&Einius», «I am waiting for you last summer», «Один в Каное», «Dvoe», «Peter and the Wolves», «Tape Flakes», , Сергей Бабкин,  Мария Чайковская, «Fontaliza», Валентин Стрыкало, «Серебряная свадьба», «Вагоновожатые», «Станция Мир», «KATYA», «The Erised».

Фото: alchevsk.su

Фото: alchevsk.su

Це ще далеко не всі музичні події, які чекають на меломанів улітку. Що ж, варто обов’язково потрапити на виступ улюбленого виконавця і зробити своє музичне літо незабутнім!

Автор: Вікторія Лагутіна