На журфаці пройшла конференція до Дня журналіста

В понеділок 6 червня, до Дня журналіста, на факультеті журналістики ЗНУ в онлайн форматі відбувся круглий стіл присвячений європейським цінностям в журналістиці під час війни.

Захід було проведено в рамках проєкту EU-Indy, за підтримки програми Європейського союзу «Еразмус +», на якому були присутні журналісти та засновники медійних центрів з різних регіонів України та Польщі: Бартош Гордецький, Ольга Гужва, Артем Лагутенко, Денис Зепсен, Катерина Майборода, Ольга Вакало, Яна Радченко, Олена Мельникова, Наталія Виговська. Модераторами зустрічі були Катерина Сіріньок-Долгарьова та Павло Мірошніченко, а початок відбувся з урочистого відкриття деканом факультету – Віктором Костюком.

Під час столу учасники обговорювали трансформацію базових цінностей та стандартів журналістської діяльності під час роботи в зоні ведення бойових дій, проблем розповсюдження масової інформації на окупованих територіях, а також торкнулися питань збереження журналістської етики під час воєнного стану, розповідаючи власні історії та ділячись власним досвідом із студентами.

Вадим Сорвін