Наукова бібліотека ЗНУ презентувала книги запорізьких авторів

Колекцію книг наукової бібліотеки Запорізького національного університету цього року прикрасили твори місцевих авторів

Зустріч запорізьких письменників та презентація кожної книги відбулася ще у березні за участі голови Запорізького відділення національної спілки письменників України Олександра Митка,  та деяких авторів.

Зараз ці видання вже можна почитати у бібліотеці. «Це вперше за 15 років наша держава виділила кошти, щоб видати до 50-річчя Запорізького відділення спілки письменників низку книжок», — повідомляє директор наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала.

Тепер полички прикрашають твори Олександра Медка, Костянтина Сушка, Юрія Єршова-Холодного, Вікторії Сироватко, Василя Діденка, Олега Гончаренка, Полян-Пилипа Юрика та Миколи Білокопитова.

Книги несуть у собі великий патріотизм, любов до Запорізького краю, до людей та до природи. Кожен читач у строфах обов’язково знайде не тільки себе, а і відповіді на ті питання. Що його хвилюють.

Також важливою подією став вихід збірки  «Письменники Запорізького краю (антологія творів кінця ХХ ? початку ХХІ ст.)», впорядникованої Миколою Білокопитовим та Ольгою Стадніченко. Тут розглянуто актуальні проблеми розвитку української літератури на прикладі творчості сучасних українських письменників XX — початку XXI століття

«Кожна нова книга на поличках  – це подія для бібліотеки. Ми дуже дякуємо письменникам за їх працю та активне літературне життя. Сподіваємося, що книги будуть видавати частіше, бо це – неоціненний скарб не тільки для бібліотеки, а і для кожної людини», — посміхається Ніна Миколаївна.

Даша ХРИСТЕНКО