Нова голова Студради журфаку ЗНУ Даша Варлигіна: «Спільними зусиллями ми будемо творити дива!»

Студентка 2 курсу факультету журналістики Даша Варлигіна – активістка не тільки на рівні свого факультету, так і на рівні всього Запорізького національного університету

Нещодавно вона стала головою  Студентської Ради факультету журналістики ЗНУ. У нашій спільний розмові, Дар’я розповіла чимало цікавого: про свій телевізійний проект, рішення стати головою Студради та планами на майбутнє.

— Уже наближається літо, як настрій?

— Настрій — в передчутті літа, і відпочинку, вже хочеться на моречко.

— Ти дуже активна і творча особистість, із першого навчального курса працюєш у ролі телеведучої на студентському телебаченні «ЗНУ-ТВ». Чому саме цю спеціальність ти обрала?

— Ще з дитинства я мріяла бути телеведучою. В 11 класі тільки переконалася в своєму бажанні, і вступила на факультет журналістики. І як раз, на моєму першому курсі, Аня Брикова створила ЗНУ-ТВ, і я подумала: «А чому б і ні?» Так я стала ведучою «Make It Show», і можна сказати, що з цього все почалось.

— Розважальна програма з твоєю участю називається: «Make it show». В чому ідея цього проекту?

— Це, можна сказати, аналог телепередачі «Дурнєв +1», концепція проекту побудована на каверзних запитаннях, що ставляться студентам.

— На факультеті журналістики пройшли вибори голови Студентської ради і ти була єдиним кандидатом на цю посаду. Що спонукало тебе спробувати і цю діяльність?

— Я хочу щоб моє студентське життя запам’яталось мені «наповну». Я — людина, яка не боїться пробувати щось нове та не боїться брати на себе відповідальність. Тим паче, якщо я відчуваю в собі сили для цієї посади, і хочу щоб наш факультет підкорював нові й нові вершини.

— Які відчуття втебе були під час виступу на дебатах кандидата?

— Дуже хвилювалась, але намагалася перебороти це почуття. Адже від мене залежала не тільки моя доля, а й доля членів студентської ради, і факультету журналістики загалом.

— Життя у тебе насичене: ЗНУ-ТВ, посада голови культурно-масового сектору Центральної Студентської ради ЗНУ, старости в гуртожитку, а тепер і  голови Студради журфаку. Як ти все це встигаєш поєднувати з навчанням?

— Сама поки не знаю, як це все встигнути зараз і встигати в подальшому. Час покаже! (посміхається). Я зібрала дуже гарні сильні команди, як в культурно-масовому секторі, так і на факультеті. Знаю, а точніше, впевнена, що вони мені допомагатимуть. Спільними зусиллями ми будемо творити дива!

Підготувала Анастасія КУРКІНА