Нова пісня гурту «Антитіла» з’явилася в мережі

Пісня гурту «Антитіла» під назвою "Все красиво" учора з'явилася у мережі. Вона є другим офіційним синглом з майбутнього альбому колективу, робота над яким наразі триває.

Слова нової композиції «Все красиво», які написав лідер гурту Тарас Тополя, за своєю тематикою досить відрізняються від попереднього синглу «Антитіл». Як розповіли музиканти, ця пісня покликана допомогти українцям відволіктися від нагальних важких подій у нашій державі, додати всім нам крихту оптимізму та гарного настрою.

«Сподіваємось, що цей весняно-літний наспів дозволить хоча б на час його прослуховування зробити людям невеличку моральну перерву від напружених буднів, озирнутися навколо і подумки сказати собі – все буде красиво, все в нас буде добре!» –зазначили в анотації до треку учасники гурту.

«Шокуюча новина! Стали відомі нові сенсаційні подробиці життя королівської сім’ї Великобританії! Ексклюзивне пророцтво від музикантів, яке вони отримали з небес! Всім слухати! Все у цій пісні», – жартує Тарас Тополя. Тож послухайте і ви нову композицію від гурту «Антитіла», та чекайте, коли все ж таки «Москва теж увалить гопака».

Нагадаємо, що трохи раніше «Антитіла» представили широкому загалу патріотичну композицію «Завжди Моя».

Джерело: notatky.com.ua