Оксана Забужко в ЗНУ презентувала нову книгу та поспілкувалася зі студентами

26 жовтня в Запорізькому національному університеті під час зустрічі зі студентами відома українська письменниця Оксана Забужко презентувала свою нову книгу «І знову я влізаю в танк...»

Літературні твори Оксани Забужко отримали міжнародне визнання, особливо – в Центральній та Східній Європі, їх перекладено кількома мовами світу. Тож поява нового видання письменниці зацікавила чимало шанувальників сучасної літератури — зала була повна.

Під час презентації Оксана Забужко говорила на  суспільно важливі теми, які стосуються кожного українця. Щодо нової книги вона сказала так: «Ця книжка – спроба подивитися в обличчя майбутнім війнам ХХІ століття». «І знову я влізаю в танк…» — збірка актуальної публіцистики на тему українського сьогодення, інформаційної війни, знакових постатей сучасності.

womo.com.ua

На зустрічі були присутні молоді журналісти та письменники, які активно цікавилися думкою Оксани Забужко щодо сучасного літературного кола України та можливостей молоді у ньому. На запитання студента факультету журналістики про те, як молодому письменнику можна проявити себе, письменниця відповіла так: «У вашому віці я б хотіла, що б мене почув весь світ! Баланс між тим, як писати, і тим, як бути почутим, – це найскладніше! І це ж найважливіше для здорового розвитку письменницького таланту. Тому пишіть!»

Автор: Аня КОШАРНА