Оксана Забужко в ЗНУ презентувала нову книгу та поспілкувалася зі студентами
26 жовтня в Запорізькому національному університеті під час зустрічі зі студентами відома українська письменниця Оксана Забужко презентувала свою нову книгу «І знову я влізаю в танк...»
Літературні твори Оксани Забужко отримали міжнародне визнання, особливо – в Центральній та Східній Європі, їх перекладено кількома мовами світу. Тож поява нового видання письменниці зацікавила чимало шанувальників сучасної літератури — зала була повна.
Під час презентації Оксана Забужко говорила на суспільно важливі теми, які стосуються кожного українця. Щодо нової книги вона сказала так: «Ця книжка – спроба подивитися в обличчя майбутнім війнам ХХІ століття». «І знову я влізаю в танк…» — збірка актуальної публіцистики на тему українського сьогодення, інформаційної війни, знакових постатей сучасності.
![](http://womo.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/151.png)
womo.com.ua
На зустрічі були присутні молоді журналісти та письменники, які активно цікавилися думкою Оксани Забужко щодо сучасного літературного кола України та можливостей молоді у ньому. На запитання студента факультету журналістики про те, як молодому письменнику можна проявити себе, письменниця відповіла так: «У вашому віці я б хотіла, що б мене почув весь світ! Баланс між тим, як писати, і тим, як бути почутим, – це найскладніше! І це ж найважливіше для здорового розвитку письменницького таланту. Тому пишіть!»
Автор: Аня КОШАРНА