Осінній відпочинок для запоріжців: в «Art`L» діє художня виставка «Філософія душі»

Під такою поетичною назвою в запорізькій галереї «Art`L» з 27 вересня по 22 жовтня проходить виставка авторських картин художниці Юлії Лавренко. Майстриня зібрала під одним дахом більш ніж 60 картин різних жанрів і тематики. 

Розмаїття робіт вражає — здається, що немає жодного жанру, в якому б не спробувала свої сили художниця. «Ця виставка є моїм творчім звітом перед шанувальниками за рік», — зазначає Юлія.

ijxm7lvu8-y

На експозиції можна надихнутися теплими тонами натюрмортів, міських пейзажів, портретів та анімалістичних зображень. «Моїм головним натхненником є живий світ, який мене оточує. Обожнюю виїжджати за місто, єднатися з природою та заряджатися від неї енергією», — розповідає автор.

i1n9jhbiwm8

px80gaanz6q

Виставка відкрита для всіх охочих шанувальників мистецтва, які за жодних обставин не залишаться байдужими і знайдуть для себе свій особистий предмет  естетичної насолоди.

gfeuqb7plmo

Слід зазначити, що це вже третя персональна виставка Юлії Лавренко. А у її планах на майбутнє — виставкові програми у великих  містах України та створення нових картин.

Автори: Каріна НЕВМИВАКА,

В’ячеслав КОНОНЕНКО