Осінній відпочинок для запоріжців: в «Art`L» діє художня виставка «Філософія душі»
Під такою поетичною назвою в запорізькій галереї «Art`L» з 27 вересня по 22 жовтня проходить виставка авторських картин художниці Юлії Лавренко. Майстриня зібрала під одним дахом більш ніж 60 картин різних жанрів і тематики.
Розмаїття робіт вражає — здається, що немає жодного жанру, в якому б не спробувала свої сили художниця. «Ця виставка є моїм творчім звітом перед шанувальниками за рік», — зазначає Юлія.
На експозиції можна надихнутися теплими тонами натюрмортів, міських пейзажів, портретів та анімалістичних зображень. «Моїм головним натхненником є живий світ, який мене оточує. Обожнюю виїжджати за місто, єднатися з природою та заряджатися від неї енергією», — розповідає автор.
Виставка відкрита для всіх охочих шанувальників мистецтва, які за жодних обставин не залишаться байдужими і знайдуть для себе свій особистий предмет естетичної насолоди.
Слід зазначити, що це вже третя персональна виставка Юлії Лавренко. А у її планах на майбутнє — виставкові програми у великих містах України та створення нових картин.
Автори: Каріна НЕВМИВАКА,
В’ячеслав КОНОНЕНКО