Пікнік на Райдузі-2019: еко-зони, веганські хот-доги та кава на будь-який смак

З 24 по 26 травня на каскаді фонтанів "Райдуга" відбувся фестиваль вуличної їжі "Пікнік на Райдузі". Такий захід вже не вперше діє у Запоріжжі, але не перестає дивувати відвідувачів своїми фуд-кортами та лаунж-зонами.

Цього року на фестивалі діяли велика кількість фуд-кортів, фотозон, анімаційні програми, шопінг-, бьюті- та дитячі зони. Також цього року на заході були еко-локації, де кожен бажаючий міг придбати собі пляшки, стакани та пакети з екологічно безпечних матеріалів.

У фестивалі «Пікнік на Райдузі» взяли участь близько п’ятдесяти харчових закладів та кава-шопів Запоріжжя. Гості фесту мали змогу спробувати безліч нових смаколиків, від десертів і до страв з морепродуктами або веган-хот-догів. Кожен знайшов страву на свій смак. Організатор заходу, Христина Головіна, прокоментувавала відбір цьогорічних учасників заходу:«Головний критерій, за яким відбираються фуд-представники, – це приготування страв з якісних продуктів та вміння дивувати».

На фестивалі були організовані цікаві розваги та місця для комфортного відпочинку. Наприклад, для дівчат розробили зону, де їм робили зачіски та мейкап представники різних салонів краси Запоріжжя. Наймолодших гостей розважали шоу-програмами: діти брали участь у майстер-класах, розвиваючих іграх, флеш-мобах та просто весело проводили час.

Також цього дня на Райдузі функціонували зони для шопінгу, де кожен охочий міг придбати собі натуральну косметику, аксесуари ручної  роботи, одяг та іграшки.

Ліна ЄФИМЕНКО