Про іміджеві технології та формування репутації дізналися студенти факультету журналістики

25 жовтня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч із випускницею освітньої програми «Реклама і зв’язки із громадськістю», SMM-менеджеркою в українській ІТ-компанії Insoft Global Дарєю Кузьменко. Захід організували в межах дисципліни «Репутаційні та іміджеві технології» за ініціативи доцентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анни Баранецької.

У нашому сьогоденні репутація стала одним із показників успішності будь-якої компанії, а також критерієм привабливості для зацікавлених аудиторій. Тому для фахівців із комунікацій, а зокрема зі зв’язків із громадськістю, журналістів і видавців важливим є знання сучасних тендецій репутаційного управління. Про комунікаційні тренди онлайн-репутації говорили під час зустрічі із Дар’єю Кузьменко.

Гостя розповіла студентам про моживості використання потенціалу соціальних мереж як інструменту формування репутації та важливість активної комунікації з усіма учасниками компанії. Фахівчиня закцентувала увагу на потребі доцільної адаптації контенту до різних платформ, враховуючи їхні функціональні вимоги та аудиторію (зокрема йшлося про Instagram, Facebook, Linkedin). Обговорювали аспекти складання медіаплану та взаємодії з іншими відділами організації, а також зосередилися на алгоритмі відстеження результативності проведених комунікацій.

Порушили й актуальне питання сьогодення – здійсненя хайрингу через соціальні мережі, адже саме звідси починаються перші контакти між компанією та потенційним працівником. Нагадала Дар’я Кузьменко студентам і про «ван войс», непрямий контент, колаборації, співпрацю, активну політику участі у кластерах. У контексті розмови про громадянську активність гостя поділилася кейсом створеного волонтерського проєкту «Volunteers Synergy». Також обговорювали актуалізацію сучасного тренду не лише на здорову конкуренцію, але й на внутрішню співпрацю між компаніями, яка особливо активізувалася у період повномасштабної війни в Україні.

Представники факультету подякували Дар’ї Кузьменко за змістовну та цікаву зустріч.