Проблеми міста запоріжцям показали за допомогою фотовиставки

20150521_152151У виставковому центрі «Козак-палац» 21 травня відкрилась фотовиставка «Врятуємо вбите місто». Організували захід активісти громадської організації «Народний збір» разом із іншими громадами міста. Мета акції, як зазначили організатори, полягає у  приверненні уваги громадян та влади до проблеми низького рівня проживання у місті.

У 30-х роках минулого століття, розповіли організатори виставки, Запоріжжя було визнане на Всесвітніх виставках як місто сучасної, перспективної забудови — «місто-сад». Проте, у 2013 році Запоріжжя, за версією журналу «Фокус», мало вже не таку позитивну оцінку.  Таке зниження комфорту не безпідставне. Причини погіршення якості життя, на думку одного з активістів  Володимира Круглікова, у тому, що запоріжці байдужі до проблем міста:


Так, наприклад, новий парк «Веселка» — на нього покладали надію городяни, як на місце спокійного відпочинку особливо для20150521_142752 дітей. Сьогодні ж його перетворили на комерційне поле (забудови численних закладів з продажем алкоголю), розповіли на виставці. Поряд із цим є багато проблемних об’єктів у Запоріжжі, наголосили активісти.

Для того, аби презентувати мешканцям ці проблеми, організатори запросили до співпраці фотографа Тетяну Ромашку. Вона зробила фотографії соціальних об’єктів і таким чином висловила протест організаторів проти проблем міста, говорить один з активістів:

Організатори виставки провели інтерактивне спілкування з жителями міста про найгостріші проблеми городян. В рамках програми громадського руху передбачено пошук шляхів різнобічних рішень цих проблем, наголосив представник комітету Володимир Кругліков:

Щоб  побачити роботи Тетяни Ромашки, запоріжці можуть безкоштовно прийти на виставку.

Діана Токмань